Aslan Burcu Erkeği Sevdiğinden Vazgeçer Mi?

Aslan Burcu Erkeği Sevdiğinden Vazgeçer Mi?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 735 kez okundu.

Aslan burcu erkeği sevdiğinden vazgeçer mi ? Ne yazık ki sevdiği kadından vazgeçer. Ama bu vazgeçişin mutlaka çok geçerli sebepleri, o kadına ulaşamayacağı engelleri vardır. Fakat yapısı gereği aslan burcu erkeği kafasında kurduğu engelleri partnerine söylemeden sessiz sedasız gidebilir. Daha tutarlı bir ilişki için karşı tarafın onun aklında geçenleri öğrenmesinde anlatmak istemese de anlattırmasın da fayda vardır. Çünkü aslan erkekleri bazen pireyi deve yapıp bir konuda kendi bildiklerini okuyabilirler. Fakat bunca şeye rağmen sevdiği kadını tam olarak da bırakmaz. Ona gelemiyordur çünkü engelleri vardır fakat onsuz da olmuyordur çünkü içinde sevgisi vardır.

 

Vazgeçilen taraf sizseniz fakat aslan burcu erkeğinin sizi sevdiğine eminseniz kendinizi boşu boşuna üzmenize, kendiniz yıpratmanıza gerek yok çünkü sevdiğinde hem vazgeçer hem de arada sırada kendilerini hatırlatıp aslında sizden vazgeçmediklerini, onları beklemenizi istediklerini belli ederler. Yani onun kafasında kurduğu engellerden dolayı vazgeçtiği gibi bir yandan da sevdiği kadını tamamen bırakamaz ki o engeller aşıldığında yine sevdiği kadına geri dönebilsin.

Ancak yukarıda da bahsettiğimiz onun vazgeçme sebebi birlikte aşabileceğiniz çok küçük şeyler de olabilir böyle bir durum da ona bunun aşılabileceğini göstermeniz, vazgeçmenin kaçmanın bir çözüm olmadığını anlatmanız iki taraf için de daha sağlıklı bir ilişki olmasını sağlar. Burada iş tabi ki size düşüyor. Vazgeçilen taraf olmak istemiyorsanız ve aslan erkeği ile ilişkinize sağlam bir şekilde devam etmek istiyorsanız, onun kafasına göre gidip gelmelerini beklemek yerine onun iç dünyasına inmeyi her ne kadar içindekileri anlatmayı sevmese de dertleşmeyi başarırsanız, onunla olan ilişkinize hiç bir pürüz olmadan güzel bir şekilde devam edebilirsiniz.

Aslan burcu erkeği sevdiğinden vazgeçer mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git