Aslan Burcu Erkeği Sevdiği Kızda Neler Arar?

Aslan Burcu Erkeği Sevdiği Kızda Neler Arar?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 354 kez okundu.

Aslan burcu erkeği sevdiği kızda ne arar ? Sevdiği kızda özellikle güzellik, bakımlılık ve çekicilik arar. Çünkü en güzelin ona ait olmasından hoşlanır. Böylelikle egosunu tatmin eder. Bu yüzde aslan burcu erkeğinin sevdiği kız bir bakınca kendisine bir kez daha baktıran türden olmalıdır. İkinci olarak aslan burcu erkeği sevdiği kızın zeki olmasını ister ki onlar zeki ve başarılı insanlara hayranlardır. Ancak sadece bunlar onun sevdiği kız da aradığı özellikler değildir. Mükemmeliyetçi olduğu için daha birçok kriteri vardır. Mesela sevdiği kızla fikirlerinin uyuşmasını ister. Yani illa ki aralarında tartışmalar yaşanacaktır bazı konularda ancak hayata bakış açısı olarak görüşlerinin benzemesi o kızı  daha çekici ve vazgeçilmez kılar.

Gülünen şeyler, fikirler aynıysa muhtemelen sevdiği kızdan asla kopamaz. Bunların dışında sevdiği kızda aradığı özelliklerden bir tanesi de sözünü geçirebileceği bir yapıya sahip olmasıdır. Çünkü aslan erkeği doğası gereği sahiplenicidir. Bu yüzden de sevdiği kızı tamamen sahiplenmek, tamamen ona ait olmasını ister. Örneğin ona bir şeyi yapma diyorsa o kız onu yapmayacaktır. Veya kız ilişkisinin ciddiyetinin farkında olup karşı cinsten başka arkadaşlarla girdiği ortamlardan onu haberdar etmeli hatta mümkünse o ortamlara girmemelidir. Gideceklerse de muhtemelen aslan erkekleri birlikte gitmeyi teklif edecektir çünkü o kız ona aittir ve bunu herkese göstermeli onlarda bunun farkına varıp ona göre hareket etmelidir. Son olarak onun sevdiği kızda aradığı özelliklerden biri de her ne kadar kendisi o kızı kısıtlasa da, karışsa da, sevdiğinin ona karışmamasını, sonsuz bir güven duymasını ve fazla sıkmamasını ister.

Aslan burcu erkeği sevdiği kızda ne arar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git