Aslan Burcu Erkeği Sevdiği Kadına Nasıl Davranır ?

Aslan Burcu Erkeği Sevdiği Kadına Nasıl Davranır ?
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 2.165 kez okundu.

Aslan burcu erkeği sevdiği kadına nasıl davranır ? Bir kadına kolay kolay bağlanamayacağının ilk olarak altını çizmeliyiz. Hayatlarında belki bir belki iki kez gerçekten aşık olurlar. Ama aşık oldular mı gerçekten sevdiler mi aslan burcu erkeğinin kediye döndüğünü görmeniz mümkündür. Eski hırçın, inatçı aslan bir anda suskun bir kedi olabilir.

Aslan burcu erkeği sevdiği kadına kıyamaz. Sert bir mizacı olan asla erkeğinin sevdiği kadına karşı zaafı vardır. Tek zayıf noktası belki de onlardır diyebiliriz. Başka insanların hatalarını yüzüne vurmaktan çekinmeyen bağırıp çağırmaktan korkmayan aslan burcu erkeği bir tek sevdiği kadını incitmeye kıyamaz. Onu kıracak sözler söylemektense içine atar sessizce uzaklaşır. Şunu diyebiliriz ki severse gerçekten sever. Ne olursa olsun sevdiği kadını bırakmaz. Sevdiği kadından bahsedildiğinde gözlerinin aşkla baktığını görebilirsiniz. Romantik bir yapıya sahip olmasalar da aslan burcu erkeğinin sevdiği kadına söylediği bütün o güzel sözler gerçektir. Çünkü aslan erkeği sevdiği kadına yalan söylemez. Ne hissediyorsa ne düşünüyorsa açık açık çarpıtmadan söyler. Eğer bir aslan burcu erkeğinin kalbini kazanmayı başardıysanız onun hayatındaki tek aşkıysanız  kendinizi dünyanın en kıymetli insanı olarak hissedebilirsiniz.  Ancak bu  bahsettiğimiz durumların gerçekleşmesi için sizin de aslan burcuna karşı bir şeyler hissetmeniz o size hayran hayran bakarken sizin de ona onun mükemmel olduğunu hissettirmeniz  pürüzsüz bir ilişki yürütmenizi sağlar.

Aslan burcu erkeği sevdiği kadına nasıl davranır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git