Aslan Burcu Erkeği Sevdi Mi Tam Sever Mi?

Aslan Burcu Erkeği Sevdi Mi Tam Sever Mi?
19 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 360 kez okundu.

Aslan burcu erkeği sevdi mi tam sever mi? Bu burcun erkekleri, özellikler bakımından çok gösterişli olan erkeklerdir. Öncelikle lider vasıflı olması ve kendini beğenmesi ile bilinen aslan burcu erkekleri, aşırı da kıskanç olabilmektedir. Genel olarak çapkın ve gece hayatını seven erkekler olsa da aşık olduğu zaman sevgilisine çok muhteşem bir aşk yaşatabilir. Fakat öncelikle bunu siz de görmek ister. Yani öncelikle ona övgüler yağdırmalı ve egosunu da yükseltmelisiniz. Böylelikle sevildiğini hissedecektir. Daha sonra ise plan kurma işlerini ona bırakmalı ve ilişkinin sorumluluğunu aslan burcu erkeğine vermelisiniz. Böylelikle size daha da bağlanacak ve sevgisini hissettirmeye başlayacaktır. Aslan burcu erkeği sevdiği zaman gözü sevdiğinden başka kimseyi görmez. Aşırı derecede bağlanır ve kendini onu mutlu etmeye adar. Bu konuda sadece dikkatli olunması gereken ise aslan burcu erkeğine kesinlikle yanlış yapmamaktır.

Aslan burcu erkeğine yanlış yapıldığı anda kendini intikama adar ve intikamı almak için planlar kurmaya başlar.  Plan kurmak, aslan burcu erkeğinin en bilinen özelliklerinden biridir. Plan kurmanın yanı sıra yönetici zekası ile sizi pişman etmek için elinden geleni yapacaktır. Bu yüzden ayrılık yaşamadan önce çok dikkatli olunması gerekir. Aslan burcu erkekleri tıpkı bir aslan gibi güç arzusu vardır. Güç ve otorite aslan burcu erkeğinin neredeyse göbek adı niteliğindedir. Gücün ve otoritenin kendisinde olmadığını hissettiği anda o ortamdan uzaklaşacaktır. Yani bir sonuca bağlar isek, aslan burcu erkeği sevdiği zaman tam sever. Her şeyden vazgeçebilecek kadar tam sever. Fakat unutulmaması gereken nokta ise kıskanç ve lider vasıflı olduğudur. Bu durumda onun her şeyden önce kendisini sevdiği ve kendisini aşırı beğendiği için öncelikle dikkatini çekmeyi başarmanız gerekir.

Aslan burcu erkeği sevdi mi tam sever mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git