Aslan Burcu Erkeği Romantik Mi?

Aslan Burcu Erkeği Romantik Mi?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 319 kez okundu.

Aslan burcu erkeği romantik mi ? Sert bir yapıya sahip olan aslan burcu erkeği romantik değildir. Duygularını size küçük sürprizler yaparak, küçük hediyeler alarak göstermezler. Aslan burcu erkeğinin farklı bir sevgisini belli etme yöntemi vardır. Onlar sevgilerini belli etmek için size olan hislerini bütün gerçekçiliği ile ve bir kadının aklını başından alacak şekilde dile getirirler. Size dokunarak, size sarılarak, sizi öperek onlar sizi sevdiğini belli ederler ancak romantikliğe dair bir şey aslan burcu erkeğinde yoktur. Sevgililer gününde veya başka özel bir günde aslan burcu erkeğinin size sürpriz yapmasını beklemeyin hatta özel günü hatırlamasını bile beklemeyin. Çünkü aslan erkeği o tarz şeyleri pek umursayan bir yapıda olamadığı gibi bunları saçma bulduğu da söylenebilir.

Eğer aslan burcu erkeği ile bir ilişki yaşama kararı aldıysanız her kadının istediği o hediyelerden, tatlı sürprizlerden vazgeçmeniz ya da aslan burcu erkeğine zorla bu taze sürprizler yaptırmanız gerekir ki aslan burcu erkeğinin zorla bir şeyler yapacağını hiç zannetmiyorum. Ancak ilişki de bunu sürekli yüzüne vurarak onu dize getirmeyi planlıyorsanız bu düşüncenizden de vazgeçmeniz gerekmektedir. Çünkü sizin ona sürekli dillendirdiğiniz ve şikayet ettiğiniz yapısından ders çıkarmak yerine bu durumdan sıkılıp kendisine kaçacak yerler aramayı tercih eder. Hatta o kadar ileri gidebilir ki zaten çabuk sıkılan bir yapıya sahip olan aslan erkekleri bu durumda ilişkiyi sonlandırma yoluna bile gidebilir. Romantik olmayan haliyle kabul ediyor ve seviyorsanız ilişkinizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için bu durumu onun yüzüne vurmamalısınız. Olduğu gibi kabul etmeli bu durumu ilişkinizde fazla sorun haline getirmemeli ilişkinize sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde devam etmelisiniz.

Aslan burcu erkeği romantik mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git