Aslan Burcu Erkeği Neyi Sevmez?

Aslan Burcu Erkeği Neyi Sevmez?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 319 kez okundu.

Aslan burcu erkeği neyi sevmez ? Bu burç erkeğinin sevdiği şeylerin ne denli fazla olduğunu hepimiz biliyoruz. Sevecen bir yapısının yanı sıra tüm bu sevdiklerinin yanı sıra sevmediği pek çok şey de vardır.

İlk olarak onu etkilemek istiyorsak bu işe davranışlarımız ile başlamamız gerektiğini söylemek isteriz. Çünkü onları etkilemek fiziksel yollarla biraz zor gözüküyor. Ancak davranışlarımız ve ikili ilişkilerde kullanacağımız tek bir söz dahi onu etkileyebilir. Durum böyle olunca aslan burcu için konuşma ve davranışta yapılacak ufak hatalar sebebiyle aranıza mesafe koyabilir. Yani gereksiz konuşmaları ve özellikle yalanı affetmez. Sevmediği şeyler listesine ilk sıradan giren konuşma hataları göz yummadığı şeylerdir.

Lider vasıflı olmalarından dolayı bulundukları ortamda kendilerini ön plana çıkarmayı sevdiklerinden yerici olmayan iltifatları severler. Gereksiz eleştiriler sonucunda onun dostluğunu kaybedebilirsiniz. Kendilerine ve kendi düşüncelerine çok önem verirler bu sebepten dolayı kendisiyle aynı görüşte olunmamasından hoşlanmazlar. Eğer hayatınızda kaybetmek istemediğiniz bir aslan varsa, onu haklı olduğunu söyleyerek mutlu edebilirsiniz. Eleştiri yönündeki konuşmalarınızı içinizden yaparsanız, sizinle olan konuşmalarından zevk alacaktır.

Son derece iyimser oldukları için, sürekli karamsar düşüncede olan insanlarla iletişiminde kopukluk yaşayabilirler. Sürekli hayatın olumsuz yönlerinin konuşulmasından hoşlanmazlar.

 

Aslan erkekleri kendi dış görünüşlerine önem verirler. Saçları bedenlerindeki vazgeçilmez parçalarıdır. Onu bedensel görüntüyle etkilemenin kolay olmadığını söylemiştik. Bunun en önemli sebeplerinden biri kendi dış görünüşlerine gereğinden fazla önem vermeleridir. Karşılarındaki insanlardan da aynı hassasiyeti beklemektedirler. Eğer onu partner olarak hayal ediyorsanız, yanına yakıştığınızı ikna etmelisiniz.

Samimiyete önem verdikleri için samimiyetsiz davranışlarda bulunmak onu kaybetmenize sebep olabilir. İlk konuşma ve ilk görüşmeden itibaren samimiyet beklediklerini söylemeden edemeyeceğiz. Bu her ne kadar çoğu insan için zor olsa da bir aslanı kazanmak için yapılacak her şeye değer olduğunu göreceksiniz.

Hepimizin nefret ettiği kibirden aslan burcu erkeği de nefret etmektedir. Onu etkilemek için ulaşılmaz insan tavırları sergilemenin doğru yol olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Aksine bu durum onu size karşı soğutacaktır.

Aslında onun sevdiği çok fazla şey vardır. Hayata karşı pozitif yönlerinin fazlalığını karşılarındaki insandan da beklemektedirler aksi gibi bir durumdan hoşlanmadıklarını söyleyebiliriz. Bir aslan erkeği hem ikili ilişkilerinde hem de insanlarla yapacağı her ilişkide güven arar ve bulamadığı güven için insanları kolaylıkla silebilir. Davranışların onlar için önemli olduğunu dile getirmiştik, davranışları sebebiyle birilerinden vazgeçmenin zor olmadığını vurgulamak isteriz tekrardan.

İlişkilerinde kesin çizgileri vardır ve iletişimde olumlu sonuçlar almak için onu iyi tanımanız gerektiğini unutmayın.

Aslan burcu erkeği neyi sevmez ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git