Aslan Burcu Erkeği Neye Sinirlenir?

Aslan Burcu Erkeği Neye Sinirlenir?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 329 kez okundu.

Aslan burcu erkeği neye sinirlenir ? Bu burç erkeği sebepli sebepsiz birçok şeye sinirlenir. Sert bir yapıya sahip olan aslan burcu erkeği haliyle her an her şeye sinirlenir bilir. Ama onların zoruna giden en çok sinirlendim kedi şey ise gururlarının kırılmasıdır başka bir deyişle aldatılmak. Aldatılan bir aslan burcu erkeği ile karşılaşırsanız kendinize kaçacak yer arayın. Çünkü o sıralar biri aslan burcu erkeğinin damarına fena halde basmış ve aslan erkeği de öfkesini kusacak adam aramakta olacaktır. Aldatılan aslan burcu erkeği sevgilisine, aldatıldığı kişiye hatta konuya ilgisi olmayan etrafındaki masum insanlara bile ateş saçar. İkinci olarak en çok sinirlendiği şeylerden biri reddedilmektir.

Egoist yapıda olan aslan erkekleri bir kadın tarafından reddedilmeyi kendisine yediremez. Bu yüzdendir ki onlar bir ilişkiye başlamadan evvel karşı cinsin hislerinden emin olur daha sonra ona duygularını itiraf ederler. Bu konuda yaş tahtaya basmak istememelerinin temel sebebi ise aslan burcu erkeğinin reddedilme korkusudur. Reddedilen aslan burcu erkeği sinirini geçirmek için kendisini bir ilişkiden diğerine savurur durur. Sinirlendiği sıradan olaylara gelecek olursak da bunları tahmin etmek aslında oldukça zordur. Siz bir aslan burcu erkeği ile mükemmel vakit geçirirken o bir anda sizin fark etmediğiniz bir şeye sinirlenip kötü sözler etmeye başlayabilir. Ancak siniri çabuk geçer. Gündüz kavga edersiniz birbirinize bağırırsınız akşam oldu mu aslan burcu erkeğinin öfkesi diner ve eğer haksızsa, yersiz bir konuda sinirlenmişse size kendisini bir şekilde affettirir arayı düzeltir. Fakat tabi ki bunu yaparken o kendini beğenmiş tavrından vazgeçmez. Yani açık açık özür dilemek yerine küçük adımlarla arayı düzeltmeyi tercih eder.

Aslan burcu erkeği neye sinirlenir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git