Aslan Burcu Erkeği Nelere Kızar ?

Aslan Burcu Erkeği Nelere Kızar ?
11 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 559 kez okundu.

Aslan burcu erkeği nelere kızar ? Bu yazımızda sizlerle aslan burcu erkeği hakkında çok önemli bilgiler paylaşacağız. Özellikle aslan burcu erkeğinin kızdığı durum ve davranışların ne olduğu konusu üzerinde duracağız. Öncelikle aslan burcu erkeğinin genel özellikleri  hakkında kısa bir bilgi paylaşalım daha sonra nelere ve hangi davranışlara kızdığını ayrıntılı bir şekilde aktaracağız.

Aslan burcu erkeğinin en fazla öne çıkan özelliği lider olma yapısına sahip olmasıdır. Çok hareketli ve enerji doludur, daima dikkat çekmek ister. Dostluğa ve güven duygusuna çok önem veren aslan burcu erkeği aynı zamanda sorumluluklarına çok sadıktır. Aslan burcu erkeğinin en dikkat çeken ve baskın özellikleri bunlardır. Şimdi ise aslan burcu erkeğinin en fazla kızdığı durum ve davranışları inceleyelim. Aslan burcu erkeğini en fazla kızdıran hatta çileden çıkartan durum karşı tarafa bir şey söylediğinde bunun yapılmamasıdır. Lider olma özelliğinden dolayı itaatsizliği asla tahammül edemez ve çok fena kızar bu duruma.

Aslan erkeğini kızdıran bir diğer durum ise yapmacık hareketlerdir bununla beraber tahammül edemediği bir diğer durum riyakarlık yapmaktır. Aslan erkekleri sadakate ve sorumluluk duygusuna aşırı derecede önem verdiğinden dolayı “bana ne veya sana ne” kelimelerinden nefret eder ve bu durumlarda kızgın bir aslana dönüşür. Gerçek bir aslan erkeği her zaman dürüst ve samimi davranışlar sergilediği için karşı taraftan da aynı doğallıkta hareket etmesini ister bundan dolayı yalana asla ama asla tahammül edemez ve bu onu en fazla kızdıran durumlardan bir tanesidir. Aynı şekilde tahammül edemediği durumlardan bir tanesi de ukalaca tavırlardır çünkü aslan burcu erkeği her zaman doğallıktan ve samimiyetten yanadır. Aslan erkeği gittiği ortamda kendisinden daha fazla ilgi ve dikkat çeken birini görürse bu duruma çok kızar ve aşırı derecede sinirli tepki vermesine neden olur. Son olarak şunu demek çok yerinde olacaktır; Aslan erkeği beğenilmemekten çok kızar ve her zaman çevresi tarafından takdir ve beğeni toplama arzusu duyar.

Mutlu yaşam dileklerimle…

Aslan burcu erkeği nelere kızar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git