Aslan Burcu Erkeği Nelerden Nefret Eder?

Aslan Burcu Erkeği Nelerden Nefret Eder?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 329 kez okundu.

Aslan burcu erkeği nelerden nefret eder ? Bu burç erkeği, genel özellikleri itibari ile çok ön planda olmayı seven bir burçtur. Bu özellik de ona bazı etkiler getirir. Bu etkiler, genel olarak lider kişiliğe sahip olma, ön planda olmayı sevme, sosyallik ve sosyal ortamda takılma gibi şeylerdir. Aslan erkeği, lider kişilikte olması ve sürekli gözleri üzerinde istediği için, diğer kişilerin bu dikkati dağıtmasından nefret eder. Yönetici olamamak ve yaşama küsmek ya da depresyon hali, insanların onu küçük görmesinden nefret eder. Böylelikle liderlik vasfından uzaklaşacağını zannettiği için sinirlenebilir. Fakat aslan burcu erkeğinin siniri de kısa sürelidir. Önce yakıcıdır fakat çabuk geçer. Sürekli aynı şey üzerinde yoğunlaşıp sürekli aynı şeyi düşünmez. Sürekli aynı ortamda takılmaktan da nefret eder. Sosyal organizasyonlarda liderlik gösteremediği zaman bu durumdan nefret eder hale gelebilir.

Aslan burcu erkeği çok kararlı, dediğinin arkasında olan bir burçtur. Kararsız insanlardan da nefret eder. Aslan burcunun simgesi yine ormanların kralı olan aslandır. O yüzden bu kadar kendinden gurur duymasına şaşmamak lazım. Partnerinin de çok hayat dolu olmasını ister. Yaşama sevinci giden ya da sosyal olmayan insanlardan nefret edebilir. Çünkü bir aslan erkekleri, yaşamak için doğduğuna inanır. Yaşamak ve yaşadığı her andan tat almak, onun neredeyse var oluş amacıdır. Bunun yanında ise neredeyse her yerde ve her organizasyonda liderlik etmek ister. Liderlik onun özelliklerinde vardır. Liderlik edemediği ya da dikkat çekmediği organizasyonlarda bulunmak istemez. Düşüncelerini söylerken de çok dikkat etmez. Bu da aslan burcu erkeğinin olumsuz bir özelliğidir. Böylelikle insanları kırabilir ve incitebilir. Karakteristik yapılarında otoriterlik olduğu için bunu hissetmek de isterler. Hissetmediği zamanlarda ise o ortamdan ayrılmak ister.

Aslan burcu erkeği nelerden nefret eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git