Aslan Burcu Erkeği Neden Terkeder?

Aslan Burcu Erkeği Neden Terkeder?
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 445 kez okundu.

Aslan burcu erkeği neden terkeder ? Bu burç erkeğinin terk etmesi için bir çok neden vardır. Kuşkucu yapıya sahip olan aslan burcu erkeğinin neden terk ettiğini anlamak kolay değildir. Çünkü onlar akıllarında bin bir problemle gezen insanlardır. Her ne kadar dışa yansıtmasalar da bazen gerekli, bazen de hiç bir önemi olmayan küçücük bir konuyu abartarak dünyayı kendilerine dar edebilirler. Anlayacağınız aslan burcu erkeğinin pireyi deve yapan bu özelliği karşı cinsi terk etmesi için birçok neden olabileceğini göstermektedir. Ama ilk olarak terk etmenin sebebi olarak aslan burcu erkeğinin sıkılmasını ele alalım. Çabuk sıkılan bir yapıya sahip olan aslan burcu erkeği ilişkide de artık eskisi gibi hissetmiyorsa, eskisi gibi sevmiyorsa, partnerine artık eskisi gibi bakmıyorsa, onunla eskisi gibi güzel vakit geçirmiyorsa terk etme yoluna gidebilir. Çünkü aslan erkekleri bir işi zorla yapmaz, yapamaz. Eğer bir ilişkiden de sıkıldıysa kimse onu zorla tutamaz.

Tabi sıkılmanın tek nedeni onun eskisi gibi hissetmemesi olmayabilir. Partnerinin ona karşı tavırlarının değişmesi ya da partnerinin onu fazlasıyla kısıtlaması, bir şeyler yapmasına izin vermemesi, yerli yersiz kıskançlıklarla onu bunaltması, ilişki de ipleri eline almak isteği aslan burcu erkeğinin sıkılmasına ve özgürlüğüne düşkün aslanın bunu geri alabilmek için ilişkiyi sonlandırmasına neden olabilir. Aslan erkeği sizi terk ettiyse son zamanlarda ki ona olan tutumunuzu gözden geçirmekle iyi edersiniz. Eğer daha terk etmediyse fakat sıkıldığını hissedebiliyorsanız bir an önce kendinize çeki düzen vermeli ona sizde sevdiği davranışlarınızla yaklaşmalısınız. Yukarıda bahsettiğimiz önemli hususlara dikkat ederek aslan burcu erkeği ile kopma noktasına gelen, sarsıntılar yaşayan ilişkinizi tekrar eskisi gibi sorunsuz bir şekilde devam ettirmeyi başarabilirsiniz.

Aslan burcu erkeği neden terkeder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git