Aslan Burcu Erkeği Neden Ayrılır ?

Aslan Burcu Erkeği Neden Ayrılır ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 360 kez okundu.

Aslan burcu erkeği neden ayrılır ? İlk bakışta gözleri ve saçlarıyla bizi etkileyen aslan erkekleri oldukça sıcakkanlıdırlar. Anlayışlı tavırları ve samimi hareketleriyle etrafındaki herkesi adeta bir mıknatıs gibi çekerler. Fakat en kötü özellikleri ise sinirlendikleri zaman adeta etrafa ateş saçmalarıdır. Yüzünüzü her zaman güldürmeyi başaran bu burç, sinirlendiği zaman bir saniyede kalbinizi yerle bir edebilir. Fakat çok korkmayın sinirlenince saman alevi gibi bir anda parlayıp sönerler.

Aslan burcu erkeği hiper aktiftir ve aşk hayatı da tıpkı kendisi gibi hareketli olacaktır. Sahiplenici özelliği çok fazla hoşunuza gidebilecekken, ilişkide hükmetme istediği sizi korkutabilir. Oysa ki korkulacak bir şey yoktur. O ne yapıyorsa size sahip olmak için yapıyordur. Çünkü siz ona göre yalnızca onun olmalısınızdır…

Bu burç erkeğinin en kötü özelliği ise oldukça intikamcı bir yapıya sahip olmaları ve kendilerine aşık olmalarıdır. Eğer ki bunları göze alabilirseniz bence kesinlikle hayatınıza bu erkekleri alabilirsiniz.

Peki, aslan erkeği ile ilişkiniz başladı ve her şey çok güzel ilerlerken sizi birden ayrılık korkusu mu sardı? Durun korkmayın biz bunların hepsini düşündük ve size bir liste yaptık. Size bu listede aslan erkeğinin ne gibi durumlarda ayrılabileceğini söyleyeceğiz. Ve sizde bu durumlardan uzak durup ilişkinizi ayrılık kelimesiyle karşılaştırmamış olacaksınız.

Ona bağırın, kızın hatta günlerce trip atın ama gururunu sakın ve sakın kırmayın!

Bu burç erkeklerini tanımlayacak en büyük kelime ‘ego’ dur. Egolarını zedeleyecek kelimeler sakın kullanmayın.

Hayal kırıklığına uğratmayın. Bu burç erkeklerinde silinmeyen bir zeka vardır ve bu yüzden o ne kadar unuttum dese bile, bir kez hayal kırıklığı yaşattığınız da bu yıllar sonra bile karşınıza çıkabilir.

Bu üç maddeyi uyguladığınızda sizi seven aslan burcu erkeğinin aklından ayrılık kelimesi geçmeyecektir. Eğer ki seviyorsanız bence bunlara dikkat etmelisiniz. Unutmayın aslan erkekleri ayaklarınızı yerden kesip size cenneti verecektir…

Aslan burcu erkeği neden ayrılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git