Aslan Burcu Erkeği Neden Aldatır ?

Aslan Burcu Erkeği Neden Aldatır ?
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 436 kez okundu.

Aslan burcu erkeği neden aldatır ? ‘Tüm erkekler aldatır, aldatmayan erkek yeterli vakti olmayan erkektir’ diyerek klasik cümlemizi yazmakta fayda var. Zira aslan burcu erkeklerinin neden aldattığını anlamakta zorluk çekmeyiz bu sebeple. Evet erkekler aldatır ama aslan burcu erkekleri her ne kadar sadıktır, aldatmaz dense de bu hipotez ne yazık ki çürütülmüştür. Aslan burcu erkekleri de aldatır. Çünkü ateş grubunda olmanın verdiği sıcaklık ve ihtirasla, kendilerini daima ön planda gösterme arzusu bedenlerinde nüfuz edince zavallı aslan erkekleri istemeden de olsa aldatmaya meyilli olabiliyorlar.

Hoş sohbetleri, kendini beğenen aslanların en önemli silahıdır. Onlarda her girdikleri ortamda ister istemez dikkat çeken tavır ve davranışlarının farkında olacaklar ki, kendilerine olan öz güvenleri sayesinde her kadına sahip olma fikri beyinlerinde cereyan edince ister istemez her dala konup bal toplamayı, sabahlar olmasın modun da eğlenmeyi alışkanlık haline getiriyorlar. Yürürken hafiften salınan bir aslan burcu erkeği gördüyseniz eğer ajanlık yapmakta acele etmelisiniz. Çünkü öz güveninin daima farkındadır ama bunu dışarı yansıtma konusunda aceleci değildir. Yürürken salınması onun bir başkasına olan kendini gösterme arzusundan ya da beyninde yatan aldatma fikrinden başka bir şey değildir. Tek bir kadınla yetinmek onun yapacağı en zor görevlerden bir tanesidir.

Koskoca ormanlar kralı rahat durur mu elbet birden fazla dişisini yamacında isteyecek. Bu onun fantezi dünyasının en büyük arzusu olmakla birlikte onu aldatmaya iten sebeplerinde en başında gelir. Azla yetinmeyi bilmez bir aslan erkeği. Paranın çokluğu kadar hayatındaki kadınların da çokluğu onu her daim mutlu eder. Her kadın aslında onun gözünde şovunu sergileyeceği, tüm hünerlerini çekinmeden göstereceği bir olgudan ibarettir. Kendini tatmin etme onun öncelikleri arasındadır. Eğer bir aslan erkeğini övmezseniz ya da onun hünerlerine beğeni ile bakmazsanız ya ayrılık yolu ya da aldatma yolu görünür sizlere. Takdir bekler daima. Küçük bir çocuktan farkı yoktur. Şekerini oyuncaklarını ne kadar çok tutar, başını ne kadar çok okşarsanız o derece uysallaşır size kendini sunmaktan hiçbir zaman çekinmez.

Aldatan bu burcun erkekleri yeteri kadar ilgi görmeyen şefkati başka kucaklarda arayan şevkin tadına varınca da bu duygulardan kurtulamayan tiplerdir. Aldatmanın bir değil birden fazla nedeni olmakla birlikte burçların da etkisi yadsınamaz. Öyle ki ateş burcunun alev alev yanan aslan burcu erkekleri için bu aslında kaçınılmaz bir sondur.

Aslan burcu erkeği neden aldatır ? ‘Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git