Aslan Burcu Erkeği Ne Sever?

Aslan Burcu Erkeği Ne Sever?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 290 kez okundu.

Aslan burcu erkeği ne sever ? İlk olarak en belirgin sevdiği şey ilgidir, ilgiyi oldukça sever. Ona sık sık övgülerde bulunmanız hoşuna gidecektir ve aynı zamanda romantiktir. Aşklarını tıpkı filmlerde, sahnede yaşıyormuş gibi düşünürler. Eğer aslan burcu erkeğinin dikkatini çekmeyi başarırsanız, sizi elde etmek için her yola başvuracaktır. Onu kendinize bağlamak istiyorsanız sürekli olarak ona, onu çok sevdiğinizi değerli olduğunu hissettirmeli, belli etmelisiniz. Aslan erkeği sevilmekten ilgiden hoşlandığı için sizin peşinizden gelme olasılığı, sizi kimseyle paylaşamama olasılığı oldukça yüksektir.

Aslan burcu erkeği rahatlığına oldukça düşkündür. Konforu çok sever. Ayrıca lüks yaşantı onun için cezbedici bir niteliktir. Hobi ile uğraşmaktan zevk alır. Spora her zaman bir ilgisi vardır. Eğlence hayatını, gece hayatını çok severler. Hatta öyle ki sosyal yaşantısı ailesinin bile bir tık üstünde olur. Gittiği ortamlarda sürekli onu görmek isterler. Gece hayatının aranılan tipleri onlardır. Boş vakitlerinde yeni yerler gezmek ve görmek isterler. Maceracı bir ruhları vardır.

Sürpriz yapmak istiyorsanız eğer ona lüks sayılabilecek hediyeler vermeniz sizin için doğru bir karar olacaktır. Sevdiği bir müzik grubunun biletini, taraftarı olduğu takımın maç biletini almanız onu oldukça mutlu eder ve oldukça etkiler. Onunla birlikte güzel bir akşam yemeğine çıkmak isterseniz kesinlikle kabul edecektir. Aslan erkekleri teknolojiye oldukça meraklı. Bilgisayar oyunlarını çok sever. Ona yeni çıkmış bir oyunu veya iyi kalitede bir oyun konsolu alabilirsiniz. Koleksiyon eşyalara da oldukça meraklıdırlar. O emir almaktan hiçte hoşlanan bir insan değildir. Bu nedenle onunla konuşurken kelimelerinize özen göstermelisiniz. Çünkü yönetmeyi, hükmetmeyi kendini bir şekilde tatmin etmeyi çok ama çok sever. Dostlarına çok sadıktır, arkadaşlarını kardeşi gibi sever. Son en çokta kendisine aşıktır.

Aslan burcu erkeği ne sever ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git