Aslan Burcu Erkeği Nasıldır?

Aslan Burcu Erkeği Nasıldır?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 271 kez okundu.

Aslan burcu erkeği nasıldır ? Fiziksel olarak özellikleri incelendiğinde gür saçları dikkati çeker. Orta boya sahip genelde fit bir vücuda sahiptirler. Yemek yemeyi çok sevdiğinden dolayı kilolu da olabilirler. En dikkat çekici yeri de gözleridir. Sizi gözleri ile esir alabilir.  Aslan burcu erkeği ılımlı bir kişiliğe sahiptir. İş hayatında ve özel hayatında daha samimi bir yapısı vardır. Bu durumda çevresinin daha da güvenini kazanır. İnsanları kırıp incitmekten çok korkarlar. Aslan erkeği çok zekidirler bu yüzden çevresi tarafından takdir toplar. Sevecen bir yapısı vardır arkadaşları onunla zaman geçirmekten çok hoşlanırlar. Çok çabuk kırılırlar. Gururlarından ödün vermezler.

İş hayatında liderlik ruhuna sahiptirler yaptığı işi bitirmeden bırakmazlar. Adından bahsettirmeyi severler. Aslan erkekleri ilgiyi çok severler. Bu yüzden aslan burcu sevgiliniz var ise ilgiyi eksik etmeyin. Girdiği bir ortam da gözleri üzerine çekmeyi ve ilgi görmeyi severler. Kıyafeti, konuşması ya da başka bir yönüyle ilgiyi üstüne çekmeyi başarır. Onlar aşk hayatında çılgın bir yapıya sahiptir hareketliliği severler, durağanlık hiç ama hiç onlara göre değildir ve durağan bir hayatı kabul etmezler.

Sevdiği zaman çok fazla sahiplenir. Aşık olana kadar bir sürü kadın girer çıkar hayatlarından. Ama bir kere aşık oldu mu ona kaptırır tamamen kendini. Sevdiğin de onun için yapamayacağı hiç bir şey yoktur. Gururlu ve sevdiği kadına sadıktır. Yanlışı kaldıramaz ne kadar severse sevsin.Ayrıca eli çok açıktır ve eğlenmeyi bilir. Bazen hava atmayı sevdiği görürsünüz ama o da onun etrafında ilgi çekmek için istemsiz yaptığı bir şeydir. Her güzelin bir kusuru olur. Biraz bencil yanları vardır. Son olarak fedakar, kendini değerli hissettiren, ilgiyi eksik etmeyen birini hayatlarında isterler.

Aslan burcu erkeği nasıldır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git