Aslan Burcu Erkeği Nasıl Mutlu Edilir ?

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Mutlu Edilir ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 325 kez okundu.

Aslan burcu erkeği nasıl mutlu edilir ? Bu burcun erkekleri çok duygusaldır. Birini sevdiğinde onun için elinden geleni değil, elinden gelenin fazlasını yapar. Aslan burcu erkeği karşısındakinden sadakat ister. Onu mutlu etmek zor değildir. Tek isteği ilgili ve samimi olmasıdır karşındakinin. Erkekler fazla ilgiyi sevmez diye bir şey yok sadece bu ilginin yeri ve zamanı çok önemlidir. Aslan erkeği ilgi çekmeyi çok sever bu yüzden yanında ki bayanın da bakımlı ve konuşmasına dikkat etmesini ister. Ona aniden küçük sürprizler yaparsanız çok mutlu olur. Bir ortamda kulağına eğilerek onu sevdiğinizi söyleyebilirsiniz. Emin olun o heyecandan ne yapacağını şaşıracaktır. İş yerine uğrayıp tam kalkarken küçük bir not bırakın ve bunu eve gidince okumasını isteyin aklından binlerce düşünce geçecektir. Gün boyu o kağıdı düşünecektir.

Mutlu etmek de edilmek de zor değil ona sadece samimi olsanız da ona en büyük hediyeyi vermiş olursunuz. Aslan erkekleri çok gururludur ona yanlış yaparsanız bunu unutmaz ve sizden gider sizi affetse dahi bu onun içinden çıkmaz ve asla unutmaz. Onları bu yüzden incitmeye gelmez. Her daim güçlü görünmeyi sever onu başarıları ile taktir edin bundan güç alıp daha da mutlu olacaktır.

Aslan burcu erkeği ile evli iseniz aslan burcundaki erkek yemek yemeye bayılır özellikle elinizden çeşit çeşit lezzetli yemekler çıkıyorsa  siz onun ayrı bir yere sahip olursunuz emin olun. O yüzden aniden ona gündelik hayatta hazırladığınız yemekten farklı bir sofra düzeni kurup bir de masaya mumları koyduğunuzda romantik bir ortam oluşturmuş olursunuz. Sevgili iseniz de ona ellerinize ile pasta, börek yapabilirsiniz. Emek verdiğinizi görmek onu çok mutlu edecektir.

Aslan burcu erkeği nasıl mutlu edilir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git