Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
19 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.663 kez okundu.

Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Bu burç erkeğinin yapısı sert olsa da kalbi yumuşacıktır. Dışarı da göründüğü gibi soğuk bir yapısı yoktur. Tam tersi yakın olduğu insanlar ile sıcacık bir sohbeti bulunmaktadır. Bu sebeple aradığı kadında bu şekilde olmalıdır. Şöyle ki duruşu son derece sert ancak kalbi yumuşacık olan bir kadın aslan burcu erkeğinin kalbini anında çalabilir. Dış dünya da, sosyal ortamlar da çok laubali tipler ona göre değildir. Ayrıca çok fazla çevresi olan kadınlar da onlar için rahatsızlık yaratır ve bu durumdan çok hoşlanmaz. Genel olarak kıskanç bir yapısı olan aslan burcu erkeği kadınının etrafında bir erkeğin dolaşmasından nefret eder. Bu rahatsızlığı belirtmek yerine uzaklaşmayı tercih eder. Eğer hayatınız da aslan burcu bir erkek var ise onu kıskandırmak yerine onu sahiplenme yoluna gitmelisiniz. Kıskandırdığınız takdir de hiç bir açıklama da bulunmadan hayatınızdan çıkıp gidebilir.

Aslan burcu erkeğinin kalbini çalma niyetiniz var ise dik duruşlu ve oturaklı olmalı, geniş bir çevreniz var ise bu çevreyi küçültme yoluna gitmelisiniz. Eğer ki bunlardan vazgeçmek size göre değil ise bir an önce aslan burcu erkeğine kalbinizi fazla kaptırmadan uzaklaşmalı ve onu unutmalısınız. Ancak tüm bunları göze alabilir, ciddi duruşunuz ile karşısına çıkarsanız, sıcacık kalbinizi de aslan burcuna açarsanız, güzel bir aşk sizi bekliyor demektir.

Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git