Aslan Burcu Erkeği Nasıl Giyinen Kadınlardan Hoşlanır ?

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Giyinen Kadınlardan Hoşlanır ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.139 kez okundu.

Aslan burcu erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır ? Sevgili okurlar, aslan burcu erkeği güçlü karakterli, dürüstlüğe aşırı önem veren, disiplini seven biridir. Aşka önem verir, tek ve gerçek aşka inanır. Bir kadın da bir çok özellik arar ve bunlardan birisi de nasıl giyindiği ve nasıl göründüğüdür. Aslan burcu erkeğine göre bir kadının giyim tarzı karakterini yansıtan bir ayna gibidir. Bu nedenle de birlikte olduğu kadının giyim tarzına ve nasıl bir stili olduğuna çok dikkat eder. Aslan burcu erkeği kendine güveni olan kadınlardan hoşlanır. Bir kadında öz güven arar ve giyimine de bunu arar.  Giyimine özen gösteren, bakımlı kadınlar onun için her zaman bir adım öndedir. Giydiğiniz bir kıyafetten bile karakter analizi yapabilirler.  Aslan burcu erkeği şık giyinen zarif görünümlü bayanlardan hoşlanır. Şıklık bir kadının aynası gibidir, kadının ruhunu yansıtır. Onlar için kıyafetlerinizle nasıl bir kombin yaptığınız çok önemlidir.

Topuklu ayakkabılar bir kadının giyiminde olmazsa olmaz parçalardır ve aslan erkeği topuklu ayakkabıyla gelen şıklığa ayrı bir hayranlık duyar. Seçeceğiniz elbiseler de topuklu ayakkabınızın rengi ve modelini tamamlar nitelikte şık ve göz alıcı olmalıdır. Aslan erkekleri giyiminiz de hem sade, hem de bir o kadar göz alıcı olmanızı bekler. Yani hem şık ve sade hem de onun başını döndürecek kadar göz alıcı olmalısınız. Bu burç grubu renk uyumuna çok önem verir. Şık bir kombin yapmak istiyorsanız, kıyafetleriniz renk uyumuna da dikkat etmelisiniz.

Aslan burcu erkekleri, naif görünümlü bayanlardan hoşlanır. Şık etekler, etek bluz kombinleri onu etkilemek için yeterli olacaktır. Gömlek, etek, bluz seçiminde tercih edeceğiniz renk ise kırmızı ve siyah olmalı. Siyah ve kırmızının mükemmel uyumuna adeta bayılacaktır.

Aslan burcu erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git