Aslan Burcu Erkeği Nasıl Geri Kazanılır?

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Geri Kazanılır?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.012 kez okundu.

Aslan burcu erkeği nasıl geri kazanılır ? Ondan ayrıldınız ya da ayrılmak durumunda kaldınız. Fakat çok seviyorsunuz ve geri kazanmak istiyorsunuz. O zaman yapmanız ve yapmamanız gereken bazı şeyler vardır. Aslan burcu erkeği, sıcak karakterli insanlardır. Karakteri bakımından da oldukça güçlüdür. Her yerde dikkat çekmeyi başaran aslan erkekleri, hem ilgi çekmeyi sever hem de popüler olmak onun kanında vardır. Onu geri kazanmak için ise bazı şeyler yapabilirsiniz ki onu geri kazanmak için çok uğraşmanız da gerekmez. Tabii eğer çok fazla kırılmamış ise. Genellikle mantık çerçevesinde hareket eder ve kesinlikle kendisi gibi davranan bir eş ister. Bunalım yaşıyor iseniz bile ayakta durmalı ve o anın tadını çıkarmalısınız. Ayrılırsanız odanıza kapanıp köşenize çekilmek yerine gidip yüz yüze konuşup bütün sorunları yüz yüze konuşmalısınız.

Köşenize çekilmek, aslan burcu erkeğini sizden uzaklaştıracaktır. Kesinlikle sizinle konuşacaktır ve nedenini size açıklayacaktır. Eğer çözümlenecek bir şey ise zaten konuşup çözeceksiniz. Çünkü bir aslan erkeği nedensiz bir hareket yapmaz. Her hareketinin belli bir açıklaması ve nedeni vardır. Bu konuşma sırasında bile sizin nasıl göründüğünüz ile ilgilenecek ve dikkatlice sizi süzecektir. Bu konuşma sırasında kesinlikle onu kötü gösterecek bir söz sarf etmemeli ve kesinlikle aşağılamamalısınız. Bu burç erkeği istemediği hiç bir şey yapmaz. O yüzden de bir sizin ile vakit geçirmiş ise kesinlikle kendi istediği için yapmıştır. Onu bu yüzden kesinlikle sorgulamamalısınız. Sevginizden bahsetmeli ve hatta övgüler yağdırmalısınız. Bağırıp çağırmak yerine sakince konuşmak daha yapıcı olacaktır. Ne olursa olsun karşısında kararlı oturmalı ve kesinlikle tereddüt etmemelisiniz. Bir şüphe duyduğu anda karşınızdan kalkıp gidecektir. Kesinlikle onu sıkmamalı ve sevgisinden şüphe etmemelisiniz.

Aslan burcu erkeği nasıl geri kazanılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git