Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgili İster?

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgili İster?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 318 kez okundu.

Aslan burcu erkeği nasıl bir sevgili ister ? Sevgilisinde bulunması gereken en önemli özelliklerden biri bakımlı, dikkat çekici, güzel, öz güveni yüksek ve zeki olmasıdır. Çünkü mükemmeliyetçi oldukları için sevgilisinin de bir hayli kusursuz olmasını ister. Böylelikle bir ortama girdiklerinde en güzelini ben aldım diyerek egosunu tatmin ettiği gibi sevgilisinin güzelliğini de kullanarak o ortam da dikkatleri üzerine çekmeyi, en iyi ve en mükemmel çift olarak algılanmayı başarabilir. Aslan burcu erkeğinin sevgilisinde aradığı bir diğer özellik ise sözünü kolayca dinletebildiği, o bir şeye yapma dediyse yapmayan kısacası elinde kolaylıkla tutabileceği biri olmasıdır. Çünkü aslan erkeği ilişkide ipleri elinde tutmak ister.

Liderlik ruhu onun doğasında da vardır. Bu da ilişki de baskın tarafın kendi olması gerektiğini ilişkiyi yönlendirenin, çekip çevirenin o olması gerektiğini gösterir. Bu sebeplerden dolayı aslan burcu erkeği kendisine karşı çıkan bir sevgiliden ise lafını dinleyen baskın bir karaktere sahip olmayan bir sevgiliyi tercih eder. Sevgilisinde aradığı bir diğer özellik ise karşılıklı güven ilişkilerinin sağlam olabileceği biridir. Çünkü aslan burcu erkeği genellikle güven problemi yaşar ve güven onlar için oldukça önemli bir konudur. Sevgilisinden de bu konuda emin olmak ister ve aynı şekilde sevgilisinin de ona sonsuz bir güven duymasını bekler. Onun sevgilisinde aradığı bir diğer özellik ise yerli yersiz kıskançlıklarla onu sıkmayan, onu kısıtlamayan bir yapıda olmasıdır. Çünkü yapısı gereği özgür ruhludur. Özgürlüğünü kısıtlayacak bir durumla karşı karşıya geldiğinde bunu yapan kişiden uzaklaşmak ilk seçeneği olacaktır. Bu burç erkeği sevgilisinin eğer kendisine gerçekten güveniyorsa bu tarz konularda problem çıkarmayacağını bilir ve ne olursa olsun ona karşı sadakatsizlik yapamayacağından emin olmasını ister.

Aslan burcu erkeği nasıl bir sevgili ister ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git