Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Karaktere Sahiptir?

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Karaktere Sahiptir?
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 273 kez okundu.

Aslan burcu erkeği nasıl bir karaktere sahiptir? Size şimdi aslan burcu erkeğinin karakteristik özelliklerinden bahsetmek  istiyorum. İlk olarak aslan burcu erkeği sert bir yapıya sahiptir. Kendi doğruları vardır ve o doğrularından asla vazgeçmez. İlişkide de sert bir karakterdedir. Baskın taraf, sözü geçen taraf olmak ister. Eğer olamazsa da o ilişkiden uzaklaşmayı tercih eder. Aslında bu baskın taraf olma isteğinin sert yapısından çok liderlik özelliği ile ilgisi vardır. Aslan ormanın kralıdır. Tabi ki böyle bir burç bir insana bahşedildiğinde de insanlar arasında ön planda olmak , lider olmak istemesi doğaldır. İpleri elinde tutmayı ve işleri istediği gibi yürütmeyi sever.

Aslan burcu erkeğinin bir diğer özelliği ise ben merkezci olmasıdır. Derler ki aslan erkeği kolay kolay aşık olmaz aslında bunun sebebi kendilerine aşık olmalarıdır. Kendilerinden daha güzel, daha mükemmel bir varlığın bulunduğunu düşünmezler en iyileri kendileridir. Bir de birilerinin gelip onları övmesi sen mükemmelsin demesi zaten fazlasıyla yukarıda olan egolarını iyice tavana çıkarır. Övülmedikleri yerde durmayı da pek tercih etmezler.

Aslan erkekleri eğer kendilerine bir partner seçiyorlarsa ilk aradıkları onların eksiklerini yüzlerine vuran birinden ziyade onları pohpohlayan sen harikasın diyen insanlarla birlikte olmayı isterler. Bir diğer özelliği ise değer verdiklerini insanlardan fazlasıyla etkilenmeleridir. Arkadaşlarına, ilişkilerine fazlasıyla önem verirler ve bu kişilerden akıl almaya bayılırlar. Yani bir aslan burcu erkeğinin hayatında önemli bir yere sahipseniz ona kolaylıkla istediğinizi yaptırabilirsiniz. Sevmediğiniz bir kızla ilişki yaşamasını engelleyebileceğiniz gibi hiç onun tarzı olmayan bir kızla da ilişki yaşamasını sağlayabilirsiniz. Kafalarını karıştırmak çocuk oyuncağıdır. Tabii ki aslan burcu erkekleri sırf bu özellikleri yüzünden dost sandıkları insanların kazığını da bir çok kez yemişlerdir.

Aslan burcu erkeği nasıl bir karaktere sahiptir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git