Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Kadın İster?

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Kadın İster?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 574 kez okundu.

Aslan burcu erkeği nasıl bir kadın ister ? Bu burç erkeği, öncelikle kendisini hoş edebilen kadın ister. Biz buna mükemmel bir insan da istiyor diyebiliriz. Çünkü; kendileri gerçekten çok uğraştıran burçlardan biridir. Eziyet etmesini ve karşısındaki kişi ile oyun oynamayı severler. Karşındaki kişinin üzülmesi ya da ağlaması çok umurunda olmayacaktır. Bu yüzden tüm bu eziyetlerine katlanacak bir kadın ister. Yani yeri geldiğinde konuşsun ama çok da ses çıkarmasın. Hatta hata yapsa bile çok üstüne gitmeyecek bir kadın ister. Kadın hep onu alttan almalıdır ve ona övgüler yağdırmalıdır. Kendini önemli hissetmelidir ki önem versin. Aslan burcu erkeği kendine iyi bakan, kendine güvenen ve bilgili kadınları sever. Aynı zamanda sevdiği kadının bakımına özen gösteren ve giydiği kıyafete dikkat eden biri olmasını ister.  Onun ruh eşi olsun ve eksik yerlerini doldursun ister. Güler yüzlü, hoşgörülü ve güzel fiziği olan kadınlardan hoşlanır.

Aslan burcu erkekleri, önemsenmek ister ki önemsesin. Her zaman hatırını soran, her an mesaj atan ve çocuk gibi üstüne düşebilecek birini ister. Onlar için hiç büyümeyen çocuk da diyebiliriz. Onlara bir bakımdan anne olabilecek bir kadın isterler. Aksi takdirde dediğim dedik ve ben ne dersem doğrudur diyen kadınlardan hoşlanmazlar ve onlardan uzak durmaya çalışırlar. Çünkü; o tip kadınlarla yapamayacaklarını bilir ve uzak durmaya çalışırlar. Aynı zamanda peşinde koşacağı kadın isterler. Yani hemen ulaşacağı kadın değil de onun için mücadele edebilecekleri kadınları severler. Sevdiği kişi için mücadele vermeyi isterler ve bunun için sonuna kadar savaşırlar. Bu yüzden aslan erkeği, sevdiği kadının sürekli kendini yenileyen ve kendisine heyecan vermesini ister. Onunla köşe kapmaca oynamasını bekler. Bu ona daha fazla heyecan verecektir ve sevdiği kadını daha ulaşılmaz görecektir.

Aslan burcu erkeği nasıl bir kadın ister ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git