Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 350 kez okundu.

Aslan burcu erkeği nasıl bir aşıktır ? Aşık olduğu zaman, aşık olduğu kişiyle birlikteliği başlayana kadar partnerinin ilgisini çekecek ya da hoşlanabileceği her şeyi yapar. Onun dikkatini çekebilmek için adeta dağları deler, olmazları oldurur. Aşırı romantik, duygusal ve sadık bir aşık rolü oynar. Ta ki ilişkiniz başlayıp ilk 5-6 ay geçene kadar. Sonra birden ne olduğunu anlayamazsınız ve hatayı kendinizde ararsınız. Halbuki aslan erkeği sizi elde edebilmek için kendi öz kişiliğini saklamış ve bir süre sonra bu oyundan yorulmuştur hepsi bu…

Evet, maalesef ki aslan erkekleri çok değişken bir ruha ve kişiliğe sahiptir. Bu nedenle asla ondan emin olamazsınız. Kötü alışkanlıkları ya da bağımlılıkları varsa söz konusu sizi kaybetmek dahi olsa bile asla kendinden taviz vermez. Sadece bir süre sizi kandırır, ta ki siz anlayana kadar…

Aslan burcu erkeği çok kıskanç ve katı kuralları olan bir aşktır. Kıskançlıkları nedeniyle sizi o kadar bunaltır ki sırf bu nedenden dolayı ilişkinizde büyük sarsıntılar yaşayabilirsiniz.

Aslan burcu erkeğinin sevgisi de öfkesi de büyüktür. Sizi çok sevdiği halde ufak bir yanlışınız nedeniyle sizi fazlasıyla üzer ve kesinlikle intikamını alır.  Kalbinizin kırılması, neye önem verdiğiniz onun için önemli değildir. Onun için önemli olan tek şey kendi kalbinin kırılmaması ve onun önem verdiği şeylerdir. Siz kırıldığınızı ya da üzüldüğünüz için ona soğuk davranırsanız, nedeni her ne olursa olsun sırf ona soğuk davrandığınız için o size daha soğuk davranarak kendi içinde sizden intikam alır. Kırılgan ve hassas bir kalbiniz varsa, ilgi bekleyip sevgilinizin sizi pamuklara sarmasını istiyorsanız, koşarak uzaklaşmalısınız. Aslanın önüne kalbinizi atarsanız aslan onu parçalayarak yer, kalbinizi pençeleri arasına alıp okşamaz. İşte bu burç erkeği de aynen bu şekilde sizi çok üzer ve kalbinizi kırar. Bu durum ilişkinizin ilk dönemlerinde olmasa bile, ilerleyen dönemlerinde kaçınılmaz olan acı bir gerçektir.

Aslan burcu erkeği nasıl bir aşıktır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git