Aslan Burcu Erkeği Kıskanırsa Ne Yapar?

Aslan Burcu Erkeği Kıskanırsa Ne Yapar?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.550 kez okundu.

Aslan burcu erkeği kıskanırsa ne yapar ? Bu burç erkeği ilişkilerinde genellikle kıskançlardır ve bu kıskançlık aslında aşırıya kaçabilir. Mükemmeliyetçi burç olduklarından yanlarında bulunacağı insanın da mükemmele yakın olmasını isterler ki bununla övünebilsinler. Durum böyle olunca gözlerin üzerinde olmaktan bir noktada sonra rahatsız duruma gelir. Ancak bu durumda kendisine çevrilen bakışlardan değil yanındaki partnerine dönük olan bakışlardan rahatsızlık duyar. Sahiplenici ve korumacı özelliğini ilişkisinde belirginleştiren aslan burcu, insanların partnerine bakmasından rahatsız olur. Bu durum ego kıskançlığı değildir tamamen sahiplenici duyguya bağlıdır ve yabancı gözlerin sevgilisinin üzerinde olmasını kıskanırlar ve bu kıskançlık bir aslan burcunun sen benim uzun yıllar birlikte olmak istediğim insansın deme şeklidir. Eğer aslan burcu bir erkekle beraberseniz ve sizi kıskandığını, sizi koruduğunu aşırısından kaçacak derecede belli ediyorsa buyurun gelinlik bakmaya çıkabilirsiniz.

Aslan burcu erkeği  ilişkisinin başlarında kıskanç değillerdir hatta umursamaz bile gözükebilirler. Bunun sebebi onların hayatlarının merkezinde ‘ben’ duygusunun ağırlıklı olmasından kaynaklanıyor. Hal böyle olunca geç ve güç aşık olan aslanlar sevgilisine kendisinden daha fazla değer verdiğinde kıskançlık noktasına gelir. Kıskanınca kelimenin tam anlamıyla gözü dönebilir. Ama şunu bilmeliyiz ki aslan burçları çok merak eden, araştıran burçlardan değillerdir. Yani sizin telefonunuzdaki herhangi bir mesajı veya sosyal medyada bulunan bir arkadaşlığı kıskanmazlar.

En sinirlendikleri ve en çok kıskandıkları nokta aynı ortamda başka bir erkeğe göstereceğiniz ilgidir. Bu aslan erkekleri için büyük önem taşır. Çünkü hayatın merkezinde olmak isteyen aslanlar, sevdiği kişinin düşüncesinde başkasından daha az değerli gözükmeye dayanamazlar. Bu durumda hem karşısındaki insanı hem de sevgisini kıskanır. Kıskanınca çekilmez olurlar ve sinirli yapılarını öne sürerler veya tepkisini naz yaparak belli edebilirler. Bu durumda sürünen taraf olacağınız aşikar. Siz siz olun bir aslanı kıskandırarak elde etmeye veya aslanın yanında gülüşünüzü başka bir erkekle paylaşmayın. Aslan erkeği kıskanarak bir ilişkiye başlamazlar. Başladıkları ilişkide ciddiyete girdiklerinde kıskanırlar ve ciddiyet sağlandığında yanındaki hemcinsinizi bile kıskanabilir, kendisiyle daha fazla vakit geçirmek istediğini söyleyebilir. Özellikle yanınızda bir arkadaşınız varsa bu durumda aslanlar tebessümünüzü dahi o erkeğe göstermenizi kıskanırlar.

Aslan burcu erkeği kıskanırsa ne yapar? Gururlu kişilikleriyle bilinirler. Aslan erkeği çok kıskançtır. Kıskanırsa bir aslan gibi kükrer. Çok tehlikeli bir hal alır. Aşırı egoya sahip oldukları için her şeye sahip olmak ve her şeyin en iyisi onda olsun ister. Çevresinden birini mi kıskandı. Ondan daha iyi daha güçlü olmak için elinden geleni yapar. Aslan erkekleri hırslarıyla da bilinirler. Sevgilisi onu bilerek kıskandırıyorsa içten içe güler ona ve hiçbir şekilde kıskanmaz. Kıskanmaz ve gittikçe ondan uzaklaşır. Çünkü hayatındaki kadına tümüyle sahiplenir. Onun olana kimse bakmamalı. Aslan burcu erkeğinin sinirleri saman alevi gibidir. Kıskanırsa çok büyük tepkiler verebilir. Bu durumda sizin sakin olmanız gerekir. Kıskanırsa partnerine belli kısıtlamalar getirir. Elbisesine müdahale eder, sosyal yaşamına müdahale eder. Çok büyük kavgalara sebebiyet verebilir.

Aslan burcu erkeği kıskanırsa konuşmalarıyla aradaki ipleri kopartabilir. Aslan burcu erkeği genel özellikleri itibariyle çok gururlu, sahiplenici ve aşırı kıskançlıklarıyla bilinirler. Gerçekten hayatına aldığı insanı tümüyle alır. Çok hareketlidir ve özel hayatında bunun etkileri vardır. Sevse de sevmese de hayatında hep birileri olur. Doğru olduğuna inandığı insanı hayatına aldığında tam bir aşıktır. Bu yüzden kıskançlık boyutunu biraz abartabilirler. Aslan burcu erkekleri aşık olunca tam bir aşıktır ama herkesten önce kendisine aşıktır. Bu yüzden bilerek kıskandırdığınızı düşünürse umursamaz. Hikayenin baş kahramanı kendisi olduğunu bilir. Bu durumda size bir tepki vermez. Kıskanırsa partnerine fazla baskı kurup onu bunaltabilir. Aşk hayatının kusursuz olmasını ister. Karşı tarafın hep onun sözünün dinlenilmesini, ilişkide onun sözünün geçmesini ister. Aksi bir durumda pençelerini çıkarır ve tehlikeli bir hal alır. Aslan burcu erkeğinin doğasını bilip ona göre hareket edilmelidir. Bile bile alevle oynanılmamalı.

Aslan burcu erkeği kıskanırsa ne yapar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git