Aslan Burcu Erkeği Kendisine Nasıl Davranılması Hoşuna Gider?

Aslan Burcu Erkeği Kendisine Nasıl Davranılması Hoşuna Gider?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 320 kez okundu.

Aslan burcu erkeği kendisine nasıl davranılması hoşuna gider ? Neredeyse bütün güzel huyları sahiplenmiş, bunca mükemmelliğinin ardından etrafında nasıl insanlar görmek ister ve insanların ona nasıl davranmalarını ister?

Zekanın simgesi oldukları için karşısındaki insanda da ilk olarak zeka arar. Yeri geldiğinde espri yeteneğini gündeme getirebildiğinden aslan burcu hem zekası hem esprileriyle karşısındaki insanda etki bırakabilir. Bu sebeple karşısındaki kişinin yeri geldiğinde ciddi ve bazense esprili yanını ortaya koymasını bekler.

Lider özelliğe sahip ve bulunduğu ortamda lider olabilmesi aslan burcu erkeği için önem taşıdığından karşısındaki kişiden onu lider yapabilecek yetkiler bekler. Pohpohlanmak, önemli olduğunu belirtmek liderlik yolunda önemli adımlarıdır. Kendilerine önem veren, dış görünüşlerine dikkat eden ve insanların bunu fark etmesini beklerler ve övgüler almaya bayılır. İkili ilişkilerinde iltifatlarla kolaylıkla kendinize aşık edebileceğiniz bu burç erkeğine her konuda onun ne kadar iyi olduğunu söylemeyi ihmal etmeyin.

Aslan erkekleri samimiyete önem verirler. Sevecen davranmayı severler. Karşılarına çıkan insandan samimiyet beklerler. Dostluğa her şeyden çok önem verirler ve belirli samimiyete ulaşamadıklarında zamana bırakır ve üstüne düşmezler. Yani onu kaybettiğinizde karşınıza alacağınız kişi o değildir. Sorunun sizde olduğunu söylemek isteriz. Gözlerinizin içinde bir sıcaklığı hissedemediklerinde kaybeden de siz oluyorsunuz demektir.

Düşünceli olduğu zamanlarda içine kapanırlar ve bu konuda kendisine çok ısrar edilmesinden hoşlanmaz çünkü eğer o sizi kendine yakın hissederse içini dökecektir. Çünkü sorunlarını konuşarak halletmeyi severler. Ancak içine kapandıklarında bir ömür boyu bile konuşmayabilirler. Onun sizi kendine yakın hissetmesi ve sırlarını dökebilmesi için bir güven hissettirmeniz şart. Bunu da hayatından yalan gibi bir şeyi çıkarmış birine her zaman için dürüst olarak sağlamak mümkün.

Aslan erkeği sorumluluklarının bilincine varmış ve hayatını her zaman olgun bir kişilik olarak sürdüren aslanların sizi sevmemesini istiyorsanız sorumsuz davranmanız yeterli. Basit düşünceler ve gereksiz konuşmalar bir onu sizden uzaklaştırabilir. Öz güveni severler ancak ego ile öz güven arasında kalanların onları erkeklerini etkileme gibi bir şansları yoktur.

Sosyal bir kişilikleri vardır. Girdikleri ortamda tanınırlar ve bununla övünmeyi severler. Karşılarındaki insanın girişken davranmasını severler. Konuşmayı sevdikleri gibi yeri gelince dinlemeyi de severler. Her zaman için çözüme odaklıdırlar ancak damarına basıldığı takdirde sinirli davranabilirler. O zaman bile kendisinin iyi olduğunu hissederek onu geri kazanabilirsiniz.

Aslan burcu erkeği kendisine nasıl davranılması hoşuna gider ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git