Aslan Burcu Erkeği Kadında Ne Arar?

Aslan Burcu Erkeği Kadında Ne Arar?
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 395 kez okundu.

Aslan burcu erkeği kadında ne arar? Bu burç kadında bir çok şey arar ama ilk dikkat ettikleri şey dış görünüştür. Egoist aslan erkeği için dış görünüş, bakımlı olmak çok önemlidir. Bir ortama girdiğinde gerek fiziğiyle gerek bakımıyla gerek güzelliği ile dikkat çeken bir kadın aslan burcu erkeğinin ilgi odağı olmaya adaydır. Kendilerinin mükemmel olduğunu düşünen aslan burcu erkekleri her şeyin en iyisini istedikleri için de eş seçiminde en güzelinin kendilerinin yanında olmasını isterler. Kadında aradığı bir diğer özellik ise güvenilir olmasıdır.

Aslan burcu erkeği güven problemi yaşar ve herkese kolay kolay güvenmez. Partnerinin bu konuda onun güvenini kazanması önemli bir husustur. Eğer karşı tarafın sadakatinden ve karşı tarafın verdiği güvenden şüphe duymuyorsa bir aslan burcu erkeği güzel bir ilişki için en önemli adımı atmış demektir.

Aslan burcu erkeğinin kadında aradığı diğer özelliklerden biri de kolaylıkla sözünü dinletebileceği ilişki de ipleri eline alabileceği bir karakterde olmasıdır. Birçok konuda benim dediğim olsun, ilişki de ipler benim elimde bulunsun mantığında olan aslan erkekleri sözünü dinleyen sorun çıkarmayan bir kadınla güzel bir ilişki yürütebilir. Ancak partneride kendisi gibi baskın taraf olmak istiyorsa o ilişkide bir düzen olmaz bitmek tükenmek bilmeyen kavgalar meydana gelir ve sık sık ilişkiyi bitirme yolunda ilerler. O yüzden bu durumda taraflardan birinin biraz taviz vermesi ilişkinin sağlığı açısından iyi olacaktır. Ancak büyük ihtimalle taviz veren taraf aslan burcu erkeği olmayacağı için karşı taraftan biraz fedakarlık beklenebilir.

Yukarıda bahsettiğim özelliklere sahipseniz aslan burcu erkeği için ideal bir eş olabilirsiniz ancak tam tersine sahipseniz ya kendinizden taviz verip onun istediği gibi olmalısınız ya da aslan burcu erkeği ile yıpratıcı bir ilişkiyi gittiği yere kadar sürdürmelisiniz ki zaten çok uzun sürmeyecektir.

Aslan burcu erkeği kadında ne arar ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git