Aslan Burcu Erkeği İyi Bir Baba Olur Mu ?

Aslan Burcu Erkeği İyi Bir Baba Olur Mu ?
28 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 305 kez okundu.

Aslan burcu erkeği iyi bir baba olur mu ?Geçen zamanın insanlara öğrettiği birden fazla şey vardır. Bunların başında ise dünyada mutlu olmak için ailenin var olması gerektiğidir. Her bakımdan dört dörtlük bir aile! Eşiniz sevdiğiniz insan, hayatınız tam istediğiniz gibi. Tam bir hayal gibi değil mi? Fakat bu sade düşünce mutluluğun ilk durağıdır.

Erkeklere oranla evlilik ve çocuk hayali kuranlar kadınlar olmaktadır. Bir gram sevgi görsek hemen mutlu bir aile tablosu kuran biz kadınlar olduğumuz için, erkekleri korkutan bir tabloyu oldukça cesur bir şekilde hayalimizde canlandırırız. Fakat bu tablo erkekten çok kadını korkutur. Anne olmak bizim için mutluluk verici bir hayal, fakat evladımıza yanlış bir baba ve kendimize yanlış bir eş seçme ihtimalimiz bizi oldukça korkutur. Bu konuda ilk olarak burçların özelliklerine bakarız yardım için, yada fikir edinmek için. Bir umut işte,doğru bir bilgiyi kehanet edasıyla almak belki de!


Aslan burcu erkeği ile sevgili olan kadınlar dikkat! Gizemli ve çözülmesi baya zaman alan bir partneriniz var. Aslan erkeği burnundan kıl aldırmayan, işini bilen, menfaatini oldukça iyi değerlendiren bir modeldir. Bu nedenle oldukça göz korkutan bir durumdur. Oysaki seven bir aslan erkeği kadar masum ve düşünceli bir erkek yoktur. Sevildiğinizi hissediyor ve buna inanıyorsanız aslan erkeğiyle aşamayacağınız engel yoktur. Seven bir aslan erkeği hem çok iyi bir baba, hem de çok iyi bir eş olur.

Oldukça dikkatli ve kültürlü olmayı seven aslan burcu erkekleri kendi çocuğunu bizzat eğitir. Baba figürünü tüm sorumluluklarıyla yerine getirebilecek bir kapasiteye sahip olan aslan erkeği sizi seviyorsa müthiş baba adayıdır. Gençliklerinde hovarda olan aslan erkekleri, evlilik hayatlarında tersi olarak sadık ve aile bilincini tam anlamıyla yaşayan bir adam olur. Bu nedenle iyice tanıyıp şans tanımanızı öneririm. Önemli olan sizi sevmesi ve sevilmesidir.

Aslan burcu erkeği iyi bir baba olur mu ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git