Aslan Burcu Erkeği İnatçı Mı ?

Aslan Burcu Erkeği İnatçı Mı ?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 510 kez okundu.

Birden çok bilim dalı ve uğraş alanı bulunmaktadır.Bu bilim dallarından çoğu insan hayatına doğrudan yada dolaylı yoldan katılımı olan yan dalları olan bilim dallarıdır. Astronomi de bunlardan sadece bir tanesidir. Özellikle de yıldız haritalarından bazı yaşamsal tahminler üretme ve burçlar ile genel yada özele yönelik yorumlarda bulunmak bu bilim dalının en çok başvurulan kısmıdır. Burçların birbirine olan uyumlarından tutun da karakteristik insani özelliklerine kadar her türlü yorum yapılmaktadır.İlişkiler konusunda da oldukça geniş yorum kısmı bulunan bu bilim dalının sık tercih edilme nedenlerinden bir tanesi de bir umut belki de böyledir,belki çıkar ihtimalidir. Buna örnek olarak aslan burcu verilebilir. Bu örnek üstünden bu ilmi ve yorumları değerlendirebiliriz.

İlişkiyi her burç kendine göre karakteristik özellikler doğrultusunda yaşar ve buna uygun olarak iç güdüsel bir yol izlerler. Hayatları boyunca inatçı fakat kuralcılığından ötürü bu özelliğe sahip olan aslan erkekleri bu nedenle yanlış anlaşılmaktadır.


Kesinlikle kendine ait çizgileri ve kuralları olan aslan erkekleri, bu kurallardan biri yerine getirilmediği takdirde olması konusunda ısrar eder. Aslan burcu erkeği bu konuda oldukça inatçıdır. Ya onların dediği olur yada onların dediği olmalı! En kötü huyları da bu olsa gerek. Onun dışında kendi içlerinde apayrı bir dünyaya sahip aslan erkeği sadece gerçek ve saf sevgiyi aramaktadırlar. İşin özü budur oysaki.

Eğer onun tarafından seviliyorsanız bilin ki o sizi sevdikçe asla vazgeçilmezsiniz ve hayatının merkezinde siz varsınızdır. Sadık ve içten severler ve asla sevgilerini göstermezler. Gözleriyle anlatırlar hatta haykırırlar. Sevilen sevildiğini son zerresine kadar tüm hücrelerinde hisseder. Bu yüzden mutlu kadın onlar tarafından sevilen kadındır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git