Aslan Burcu Erkeği İlişkiyi Nasıl Bitirir?

Aslan Burcu Erkeği İlişkiyi Nasıl Bitirir?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 363 kez okundu.

Aslan burcu erkeği ilişkiyi nasıl bitirir ? Güzel giden bir ilişkinin tam zirvesinde, iplerin en sağlam olduğunu düşündüğünüz anda ipin en sağlam yerini kesip giden birisi var ise fazla irdelemeye gerek yok, neon ışıklar ile aslan burcu erkeğinin adının yanıp söndüğünü görebilirsiniz karşınızda. Evet tam olarak ilişkiyi bitirme yöntemi budur aslan burcunun. Her şeyin güzel gittiğini düşündüğünüz bir anda tüm hataları sizin omzunuza yükleyerek arkasına bile bakmadan oradan ayrılır aslan burcu erkeği. Son derece acımasızca ilişkiyi bitirmeyi tercih eder ve her ne kadar gaddar gibi görünse de pişman olup tıpış tıpış döner olay mahalline.

Ancak bu nokta da aslan erkekleri için genellemek yanlış olabilir. Her aslan burcu erkeği bu şekilde ilişkiyi bitirse ortada binlerce kırık kalp ve yaşanamayan hikayeler kalırdı. Bu burcun erkekleri ilişkiyi bitirme noktasında ikiye ayrılır. Bir grup son derece net ve keskin olsa da diğer grup daha ılımlı ve düşünceli bir şekilde yaklaşırlar bu konuya. Diğerleri gibi tüm hataları karşısında ki bayana yükleyip gitmek yerine sorumluluk alarak ilerlemeyi tercih ederler. Şöyle ki ilk olarak ilişkide ki problemler hakkında konuşma çabası içine girerler. Bu çabaların artış gösterdiği aşama da çift için ilişkinin bittiği çanları çalıyor demektir. Öncelikle problemleri çözme yolunda adım atsalar da çözemedikleri nokta da ilişkinin tıkandığını açık yüreklilik ile belirtirler. Eğer karşısında ki insanda bu şekilde düşünüyor ise acısız bir şekilde son bulur ilişki ve her iki taraf içinde zor olmaz. Ancak karşısında ki insan ısrarla sorun olmadığını belirtiyor ise bir süre daha sürüklenir ilişki. Bu sürüklenme aşaması bir nevi aslan burcu erkeğinin vicdanından ötürüdür. Terk edip gitmeye vicdanı el vermeyen aslan erkeği zor da olsa ilişkiyi devam ettirmek adına çaba sarf eder. Ancak zamanla bu ilişkinin yürümediğini iki tarafta fark eder ve bu sefer inceldiği yerde kopar ipler ve artık ilişkinin miladı dolmuştur.

Aslan burcu erkeği ilişkiyi nasıl bitirir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git