Aslan Burcu Erkeği İlişkide Nelere Önem Verir?

Aslan Burcu Erkeği İlişkide Nelere Önem Verir?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 319 kez okundu.

Aslan burcu erkeği ilişkide nelere önem verir ? Bu burç, burçlar arasında güneşin en üstün güç temsilcisi olarak bilinir. Grubu ateş ve pozitiftir. Bunların yanı genel özellikleri tam bir erkeği yansıtmaktadır. Aslan erkekleri cömertlik ve plan kurma konusunda da uzmandır. Genel özellikleri arasında da yer alan bir özelliği her girdiği ortamda gözlerin onun üstünde olmasıdır. Böylelikle daha da ilgi çekmeyi başarabilir. Aslan burcu erkeği son derece zeki olması ile de bilinmektedir. Her girdiği ortamda olan ilgi çekme potansiyeli onu çok popüler bir insan da yapar. Bütün bunların yanı sıra erkeğinin de kadının da çok narin olan bir yapısı vardır. Hemen kırılabilir ve incinebilirler. İlişkide en çok karşı tarafın nasıl davrandığı ile ilgilenirler.

Lider bir kişiliği olduğu için sürekli ilgi ve aynı zamanda övgü bekler. Aslan burcu erkeğinin bir özelliği de sinirli anlarının çok kısa sürmesidir. Ayrıca en çok karşı tarafın nasıl olduğu ile ilgilenir. Aslan erkeği genel olarak çok hareketli olur ve yerinde duramaz. Bu özelliği gibi bir eş arar ve tıpkı kendisi gibi yerinde duramayan bir sevgili ister. İlişkilerinde bile dikkat çekmesi her zaman ön plandadır. Dikkat çekmeden hayattan tat alamaz. Liderlik özelliği ile de sürekli ön planda olmayı sever. Bu dikkat çekme özelliği ile ise çok gösterişli partner bulabilir. Bu da ona dikkat çekici bir özellik daha katar. Detaycı ve her sorumluluğu yerine getirmesini de iyi bildiği için kadınlar tarafından da oldukça beğenilen bir burçtur. Fakat ön planda olmayı sevdiği için evlilik konusu ikinci planda kalmaktadır. Daha çok eğlenmeyi ve sosyal olmayı sever.

Aslan burcu erkeği ilişkide nelere önem verir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git