Aslan Burcu Erkeği İlişkide Nasıl Olur?

Aslan Burcu Erkeği İlişkide Nasıl Olur?
20 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 367 kez okundu.

Aslan burcu erkeği ilişkide nasıl olur? Burçlar kişiden kişiye farklı düşünceler uyandıran bir bilimdir. Burçlar bazen bizim karakterlerimizi ortaya koyar. Her burcun kendine özgü nitelikleri vardır. Bugün ise bu kadar burçların arasında ele alacağımız aslan burcudur. Aslan burcunun genel özelliklerini özetle ele alacak olursak eğer;

Güneş’in etkisi altında olan bir burçtur. Güneş hayat verir, parlak ve yakıcıdır. Aslan burcu eşsiz bir özelliğe sahiptir bu yönüyle. Çok şanslı olmalarıyla birlikte çokta talihlidirler. Engel nedir bilmezler, hayatta oldukça başarılıdırlar. Oldukça öz güvenli ve gururludurlar. Peki, esas konumuza gelecek olursak eğer, aslan burcu erkeği aşk hayatında nasıl bir karaktere sahiptir ? İlişkilerinde nasıl bir rol oynar ?

Aslan burcu erkekleri, sorumluluk sahibi olan birini hayatında görmek ister. Onun değerini kıymetini bilen, önemsendiğini hissettiren biriyle bir ilişki ister. Aslan erkeği rahatlığa düşkündür. Bu sebeple olsa gerek partnerinden isteği de; onun yanında kendini rahat huzurlu ve güvende hissettirebilmesi. İşte o zaman partnerine bağlılık gösterir. Hayır’ kelimesinden nefret eder.  Eğlenmeyi oldukça çok sever. Eğlence mekanları sosyal kültürel aktivitelerin adamıdırlar aslında. Hediyeleri oldukça severler ama hediye şart değildir onlar için. Çünkü en büyük hediyeleri şefkat, sevgi ve ilgidir. Peki, hep aslan burcu erkeği için mi bir şeyler yapacağız biz ? Bayanların kazancı ise burada; onlara göstermiş olduğumuz her iyi niyet ve güzel yaklaşım bizi 1-0 ön planda tutar. Onlarda bizim isteklerimize karşı çıkmaz ve güzel yaklaşırlar.

Aslan burcunun uzun süreli olarak bir ilişki yaşayacağı burç ise; yay burcudur. Cinsel olarak aradığı burç ise; koç burcudur.  Koç burcu ile aranızda ki uyum mutlu ve güzel bir ilişki yaşamanızı doğuracaktır. Macera yaşamak istiyor ise; ikizler burcu en iyisidir. İkizler burcu hayatınıza aksiyon macera dolu bir yaşam katar ve renklendirir.

Aslan burcu erkeği ilişkide nasıl olur ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git