Aslan Burcu Erkeği İlgisini Nasıl Belli Eder?

Aslan Burcu Erkeği İlgisini Nasıl Belli Eder?
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.126 kez okundu.

Aslan burcu erkeği ilgisini nasıl belli eder ? Ateş grubundan olan aslan burcu liderlik özelliği ile bilinmektedir. Bu yüzdendir ki, aslan erkeği ilişkide yön verici, lider, baskın ve yönetici rolünde olmak ister. Fiziksel özellikleri ile dikkat çekici olan aslan erkeği, bu yönüyle herkesi kolayca etkileyebilir. Aslan burcu canlılığı, liderliği, asaleti temsil eder ve çok iyi rol yapar. Gösteriş ve canlılığı sever ve sinirlendiği zaman adeta aslan kesilmektedir. Dürüst, çalışkan ve sıcakkanlı olan Aslan burcunun erkeği için cesaret de önemlidir. Hayallerine bağlı olan aslanların çocuksu yanları da bulunmaktadır.

Aslan burcu erkeği için ilk görünüş ve tarz önemlidir. Etrafındaki kişiler onunla dost olmak isteyecektir. Aşk hayatlarında ise aslan erkekleri için heyecan önce gelir. İstediğini baştan çıkarıcı ve cezbedici tavırları ile elde etmesini bilir. Romantik doludur ve kalbinin sesini dinleyerek hareket eder.

Aslan erkeği, birlikte olduğu kişinin kendisine ayak uydurmasını isteyerek onu yönetir. İlgisini ise kolayca belli eder, bunun için romantik hallerini kullanır. Sevdiğine sürprizler yapmaktan hoşlanır. İlişkisi için yapmayacağı şey yoktur ve sevgisini belli etmekten hiçbir zaman çekinmez.

Aslan erkeğinin en belirgin özelliği de ilişkide kıskanç olmasıdır. Sevdiği kişiyi kıskanması bazen can sıkıcı boyuta ulaşmaktadır. Yönetici, lider ve baskın özellikleri birini sevdiği zaman yumuşamaya başlar. Duygusal ve uysal tavırları aslan erkeğinin ilgisini ele verir. Birini sevmeye başladığında ise onun için mantık yerini duygulara bırakır. Hareketliliği sevdiği için ilgisini kolayca belli etmekten de çekinmez. Sadık ve sempatik olduğu kadar gururuna da düşkün olan aslan erkeği, kadını tarafından övülmek ister. Onun için övülmek ve gurur çok önemlidir. Öyle ki gururu incindiği zaman, çok sevse bile ilişkisini silip atar ve geri dönmez.

Aslan burcu erkeği ilgisini nasıl belli eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git