Aslan Burcu Erkeği ile Nasıl Konuşulur ?

Aslan Burcu Erkeği ile Nasıl Konuşulur ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 419 kez okundu.

Aslan burcu erkeği ile nasıl konuşulur ? Bu burç erkeği gür saçlarının yanı sıra kendinden emin tavırlarıyla bayanların dikkatini çekmeyi başarır. Hırslı bir yapıya sahip olması ise sizi tavlanmak istediği zaman bunu elde edebileceği anlamına gelir. Sadık ve cömert olması sizi bir kez daha ikna ederken cesaret verici olması ise onu daha da bir çekici kılmaktadır… İnatçı ve kibirli bir yapıya sahip olması ise ayaklarınızın geri gitmesine sebep olabilir.

Aslan burcu erkeğiyle nasıl konuşmanız gerektiğine geldiğimiz zaman ise ilk olarak her erkek gibi onlarından zeki ve mantıklı cümleler kuran bayanlardan hoşlandığını söylemeden geçemeyeceğim. Zekanız ile onları çok rahat elde edebilirsiniz. Aslan erkekleri kendi egolarını olabildiğince yüksekte tutmaya bayılırlar. Kendilerini çok zeki olarak gördükleri için ve kesinlikle zekilerdir, karşısında ki bayanın da zeki  ve ayaklarının üzerinde durabilen kişilikte olmasını isterler. Böylece yanlarında gururla taşıyarak herkese karşı sizi rahatça öve bileceklerdir.

Aslan burcu erkeği ile konuşurken genelde pozitif cümleler kurmaya çalışın. Çünkü onlara karşı ne kadar yapıcı ve ılımlı olursanız onların bir o kadar da dikkatlerini çekmeyi başarırsınız. Tabi ki bunu sürekli yapmayın ama genel anlamda ona güç vermeye çalışabilecek kadar pozitif olsanız yeter. Ona güç verdiğiniz sürece sizi hep yanında isteyecektir.

Aslan erkeği konuşurken dürüst olun. Böylece keskin ve dürüst bakışlarınızla onların güvenini kazanmış olacaksınız. Şunu da unutmayın bir kez güvenini kazandıktan sonra kendisini size çok kalay teslim edecektir. Aynı zamanda onunla konuşurken bir yandan da ne kadar üretken birisi olduğunu göstermeye çalışın. Bununla birlikte bilgilerinizi onlarla da paylaşın ki ne kadar bilgili olduğunuzu onlara da göstermiş olun.

Onu istiyorsanız ona çok yalvarmayın. O dik duran kadınlardan hoşlanır. Bu yüzden siz onu tavlamaya çalışmayın zoru oynayın. Bırakın o sizin etrafınızda pervane olsun..

Aslan burcu erkeği ile nasıl konuşulur ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git