Aslan Burcu Erkeği ile Nasıl Anlaşılır?

Aslan Burcu Erkeği ile Nasıl Anlaşılır?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 308 kez okundu.

Aslan burcu erkeği ile nasıl anlaşılır ? Bu burç erkeği, çok hareketli ve çok sıcakkanlıdır. Bunun tam tersi olan aslan erkekleri olsa da genellikle bu özelliklere sahiptirler. Ayrıca aslan erkeği, egoist ve bencildir. Bu yüzden hep kendinin mutluluğu ön plandadır. Bunun içinde karşısındaki kişinin enerjik ve pozitif olmasını ister. Onunla anlaşmak istiyorsanız ona espriler yapın ve onu mutlu etmeye çalışın. Eğer böyle bir yol izlerseniz onunla çok iyi anlaşırsınız. Aslan burcu erkeği, kapalı kutu gibidir. Yani dertlerini ve sıkıntılarını herkese söylemezler. Ama siz ona oturup dertlerinizi anlatırsanız ya da doğal davranırsanız, emin olun ki sizi çok iyi bir sevgili ya da en yakın dostu yapacaktır. İnadına davranmamaya özen gösterin. Ona negatif ya da ağır laflar söylemeyin bununla birlikte ağır şakalar yapmaktan kaçının. Bu tür şeylerden hoşlanmazlar. Bu yüzden sizden kaçabilirler. Ve sizin bulunduğunuz mekana dâhi uğramayacaktırlar.  Onun değer verdiği şeyleri sizde gözünüzde değerli kılın.

Aslan erkekleri önemsendiğini bilsin ve kendini güvende hissetsin. Sevdiği oyun olur, maç olur ya da gezmeler olur ona eşlik edin. O zaman çok iyi anlaşacağınız kesindir. Sevdiği kişilere laf edilmesini istemez. Bu yüzden yakınlarına laf etmekten kaçının. Onları dinlemeye çalışın ve onunla uzun uzun sohbetler edin. Dinliyormuş gibi yapmayın. Çünkü; dinlemediğinizi anladığı zaman size gönül koyabilir. Gerçekten söylediklerine kulak kabartın. Hatta söyledikleri şeyler çok önemliymiş gibi dinleyin. Lafını dinleyen, kendini önemseyen ve kendine eşlik eden kişileri unutmaz ve onlara çok değer verir. İçinizdeki çocuğu ona göstermeye çalışın. Ara ara çok abartmamak şartı ile onunla dalga geçin. Onun size söylediği kalp kırıcı lafları hiç alınmıyormuş gibi davranın. Sizin böyle davranmanız onun hoşuna gidecektir. Her şeyden alınan ve gönül koyan kişilerden hoşlanmazlar. Çünkü; onlar için bu uğraştırıcıdır.

Aslan burcu erkeği ile nasıl anlaşılır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git