Aslan Burcu Erkeği İhanet Eder Mi?

Aslan Burcu Erkeği İhanet Eder Mi?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 354 kez okundu.

Aslan burcu erkeği sevgilisine ihanet eder mi ? Etrafında kadınların bulunmasından hoşnut olurlar hatta bu şekilde egosunu tatmin ederler ancak bir ilişkiye başladığında sorumluklarının farkında olur ve sevdiği kadına asla ihanet etmezler. Bu yüzden aslan burcu erkeği bir ilişki yaşamadan önce en ince ayrıntısına kadar düşünür, ince eler sık dokur. Çünkü bilir ki böyle bir adım attığında hayatında birçok değişiklik olacaktır. Aslan erkekleri zaman zaman kısıtlanacak, zaman zaman iç güdüsel olarak bazı şeylerden kendisini mahrum edecektir. Eğer sevdiği kadından eminse bir ilişkiye başlar ve sizden önceki hayatında bitmek tükenmek bilmeyen kadınlardan gözünüzü korkmasına aslına bakarsanız hiç gerek yok, çünkü ilişkide sadakatini koruyacak bırakın sizi aldatmayı sizi böyle bir duruma düşürecek hareketlerden bile kaçınacaktır.

Davranışlarına çeki düzen verecek, karşı cinsle ilişkisinde de bir o kadar dikkatli olacaktır. Demek istediğimiz şu ki aslan erkeği her ne kadar gezmeye, eğlenmeye ve kadınlara düşkün olsa da kalbini bir kadına kaptırmışsa ve gerçekten o kadına derin duygular besliyorsa onu zor duruma düşürecek hiçbir harekette bulunmaz. Bu durumda kadın ilişkinin bütün iplerini eline alabilir aslan kralı bir kediye dönüştürüp, istediği yöne çevirebilir. Yani yukarıda bahsettiğimiz gibi aslan burcu erkeğinin kalbini tamamıyla kazanmayı başardıysanız ona sonsuz bir güven duymanızda hiç bir sakınca yok. Fakat dikkat etmeniz gereken husus ona bu güveni duyduğunuz için asla onu kısıtlamamalı karşı cinsle olan ilişkilerinde aşırı kıskançlıktan kaçınmalısınız ki onun canını sıkıp onu kendinizden uzaklaştırmayasınız. O zaten nerde kiminle nasıl davranacağını biliyordur. Sizin gereksiz kıskançlıklarınız ve üzerinde oluşturduğunuz ona güvenmeme hissi ilişkinizi felakete sürükleyebilir.

Aslan burcu erkeği sevgilisine ihanet eder mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Aslan Burcu Erkeği İhanet Eder Mi? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ELA dedi ki:

    Esim aslan Burcu hep aldatiyor beni. Gözü hep dışarda olan bir burç.

Sayfa başına git