Aslan Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Aslan Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 631 kez okundu.

Aslan burcu erkeği hoşlandığını nasıl belli eder ? Bu burç erkeğinin hoşlandığını belli etmesi için öncelikle karşılık alması gerekir. Eğer hoşlandığı kişinin de ona karşı hislerinin olduğunu düşünüyorsa küçük küçük adımlar atmaya başlar. Fakat karşı taraftan böyle bir enerji alamadıysa yani karşı tarafın kendisine karşı herhangi bir ilgisi olduğunu düşünmüyorsa bu durumda aslan burcu erkeği bütün duygularından vazgeçer ve kendisini geriye çeker. Çünkü aslan erkeği karşılık almayacağı bir ilişkiye asla başlamaz. Emin olmadan da öyle bir adım atmaz. Egoist aslan burcu erkeği reddedilmekten veya hislerinin karşılıksız olmasından korkar. Konumuza dönecek olursak aslan burcu erkeği hoşlandığını belli etmek için birçok yöntem dener.

Bir ortamda hoşlandığı kıza uzun bakışlar atabilir veya ona hayranlıkla bakabilir. Daha sonra hislerini biraz daha belli etmek için saçma sapan bahanelerle hoşlandığı kıza soru sorma girişiminde bulunur. Ya da saçma sapan bir bahaneyle mesaj atıp onunla muhabbet kurmaya çalışır. Tabi bunları yaparken karşı tarafında ilgisini belli etmesi gerekir. Bu küçük ayrıntılar çok önemlidir. Aslan erkekleri laf arasında hoşlandığı kıza küçük iltifatlar eder ve onun da bu durumdan hoşnut olduğunu belli eden bir tavır sergilemesini bekler. Böyle küçük flörtleşme şeklinde başlayan ilişki daha sonra çiftin birbirini daha yakından tanıması ve o aradaki samimiyetsizliği kırmaları ile oldukça güzel bir hale dönüşür. Bu süreçte de aslan burcu erkeği karşı tarafla kafalarının uyuşup uyuşmadığına bakar. Eğer her şey yolunda gidiyorsa ilişkinin adını koymaya karar verir. Fakat bunun olabilmesi için bazı şeylerden emin olması gerekir çünkü aslan burcu erkeği bir ilişkiye başlamadan önce her şeyi en ince ayrıntısına kadar inceleyip emin adımlarla yoluna devam etmek ister.

Aslan burcu erkeği hoşlandığını nasıl belli eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git