Aslan Burcu Erkeği Hangi Burçtan Kızlarla Anlaşır?

Aslan Burcu Erkeği Hangi Burçtan Kızlarla Anlaşır?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 355 kez okundu.

Aslan burcu erkeği hangi burçtan kızlarla anlaşır ? Etrafında bulunan herkese karşı anlayışlı ve samimi yaklaşımlarda bulunur. Çevresindeki insanlara karşı içten ve samimi bir duruş sergiler. Aslan burcu erkeği aşk hayatında genelde gururlu bir kişiliğe sahiptir. Kolay kırılan ve incinen bir yapısı vardır. Bu sebepten dolayı boğa burcu kadını ile yan yana bile gelmemelidir. Aslan burcu liderlik özelliği taşıdığından dolayı en anlaşamadığı burçlar arasında boğa burcu gelmektedir. Boğa burcu kadının da liderlik ve para düşkünlüğü onları birbirlerini itmektedir. Aslan erkeği ateş gurubunda yer almaktadır oldukça kolay öfkelenir fakat bu kısa süreli öfkesi gelip geçicidir. Aşk hayatında hareketli bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda sahiplenir ve hükmetmek ister.

Onun en çok anlaştığı burçlar ise koç burcu kadını, yay burcu kadını ve ikizler burcu kadınıdır. Koç burcu kadını ile fiziksel olarak uyumlu bir burçtur. Koç burcu kadını uysal, dik kafalı olmayan erkeklerden hoşlanır. Aslan erkekleri beğendiği kişiyi etkilemek için bu role çok çabuk bürünür. En sorunsuz ilişki yaşayacağı ve en uyumlu burç ise yay burcudur. Yay burcu kadını ile uyumlu, sorumsuz, uzun süreli bir birliktelik kurabilir. Yay burcu kadını rahat hareket edebildiği ve istediğini yapabildiği erkeklerden hoşlanır. Yay burcu kadını için adeta biçilmiş kaftandır.

Anlaştığı diğer bir burç ise ikizler burcudur. İkizler burcu kadını ile maceralı ve eğlenceli bir ilişki kurabilmesi mümkündür. İkizler burcu kadını eğlenmeye düşkün olması sebebiyle her zaman onun dikkatini çekmiştir. Bu burç grubu erkeği sorumluluklarını bilen ve elinde kolay tutabileceği kadınları etkilemek ister. Aynı zamanda fedakâr ve ilgi gösteren kadınlarla etkileşime geçmeyi sever. Her koşulda yanında olup destek sağlayacağını düşündüğü kadına karşı kendisini daha yakın hisseder.

Aslan burcu erkeği hangi burçtan kızlarla anlaşır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git