Aslan Burcu Erkeği Gurur Yapar Mı?

Aslan Burcu Erkeği Gurur Yapar Mı?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 411 kez okundu.

Aslan burcu erkeği gurur yapar mı ? Bu burç erkeğinin sert bir mizacı vardır. Her ne kadar etrafında ki insanlar onları çok tatlı, sevecen, eğlenceli, sıcakkanlı bulsalar da pek bir samimiyeti olmadığı bir insanların yanında ise gayet sert, dik başlı dururlar. Bu noktada tabi ki de en önem verdiği şeylerden biri de gururdur. Özellikle de bir kadın tarafından gururları incindiyse onlar içlerindeki aslanı ortaya çıkarabilirler. Örneğin aslan burcu erkeği ile bir ilişki yaşamadan size bir adım atmadan önce sizin ona karşılık vereceğinizden emin olması gerekir. Çünkü reddedilmek onun için gurur kırıcı bir durumdur. Bu sebeple işini sağlama almadan bir işe kalkışmaz. Sizin nabzınızı size fark ettirmeden ölçüp, ona karşı nasıl bir tepki vereceğinizi öğrenebilir ve tabi ki buna göre davranır.

Siz de aslan burcu erkeğine karşı duygularınızı belli ettiyseniz bunu fark ettiği an içinde size karşı ne var ne yok bütün hislerini bütün samimiyetiyle size söyleyebilir. Sadece ilişki başlamadan önce değil aynı durum ilişki bittikten sonra da aslan erkeği için geçerlidir. Onunla bir ilişki yaşadıysanız ve ayrıldıysanız fakat hâlâ ona karşı bir şeyler hissediyorsanız dönmesini bekleyebilirsiniz. Burada onun dönüp dönmemesi de tam olarak sizin tavırlarınıza bağlıdır. Eğer aslan erkekleri de ayrıldıktan sonra size karşı hala bir şeyler hissediyorsa geri dönmeden önce gönlünüzün onda olup olmadığını, onu kabul edip etmeyeceğinizi değerlendirdikten sonra size bir dönüş yapar. Tam tersi de olabilir. Sizden o hissi almadıysa reddedilip gururu kırılmasın diye de bütün hislerini kalbine gömüp yoluna devam edebilir.

Aslan burcu erkeği gurur yapar mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git