Aslan Burcu Erkeği Geri Döner Mi ?

Aslan Burcu Erkeği Geri Döner Mi ?
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 737 kez okundu.

Aslan burcu erkeği geri döner mi ? Bu burcun erkeklerinin en önemli özelliklerinden biri gururudur. Aşırı gururlu aslan burcu erkeğinin size dönüp dönmemesi aslında biraz size biraz da ayrılık nedenine bağlıdır. Mesela ayrılık sebebi sizden kaynaklanıyor ve aslan burcu erkeğini küçük düşürücü veya gururunu kırıcı bir olaysa size geri dönmesini beklemeniz hiç gelmeyecek bir gemiyi beklemek gibi birşeydir. Zamanınızı boşuna bekleyerek harcamayın.

Fakat ayrılık sebebiniz dengesiz aslan burcu erkeğinin kendi kafasına göre koyduğu engellerden, sorunlardan kaynaklanıyorsa küçük düşürücü veya gurur kırıcı olaylar yaşanmadıysa sessizce giden aslan burcu erkeğinin gidişini sizde suskunlukla karşıladıysanız şimdi de sabırla dönmesini bekleyebilirsiniz. Çünkü aslan burcu erkeği giderken kapıyı açık bıraktıysa elbet bir gün dönecektir. Fakat döndüğünde sizi yine aynı bıraktığı gibi bulmak ister. Ona karşı düşüncelerinizin değişmemesini onu yine eskisi gibi sevmenizi bekler. Aslan erkeği karşılık alamayacağı bir dönüşü asla yapmaz. Eğer sizin de hala ona karşı duygularınızın olduğunu düşünüyorsa size  gözünü bile kırpmadan geri dönecektir. Ancak sizin onun geri dönüşünü kabul etmeniz aslan burcu erkeğinin en küçük problemde tekrar gitmesine neden olur. Çünkü tekrar döndüğünde sizin onu yine eskisi gibi karşılayacağınıza inanır. Bütün bu dengesiz gidişlerine ve hiç bir şey olmamış gibi dönüşlerine katlanabilirseniz aslan burcu erkeği ile gelgit dolu inişli çıkışlı bir ilişki yürütebilirsiniz. Size aslan burcu erkeği ile mutluluklar dileriz.

Aslan burcu erkeği geri döner mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git