Aslan Burcu Erkeği Gerçekten Sever Mi ?

Aslan Burcu Erkeği Gerçekten Sever Mi ?
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 428 kez okundu.

Aslan burcu erkeği gerçekten sever mi ? Etrafında kadınların olmasından çok hoşlanan aslan erkeği kendisini gerçekten etkilemiş, diğer kadınlardan farklı gördüğü ve her koşulda yanında olacağını hissettiği kadınlara gerçekten aşık olabilir. Sıkılgan ve dengesiz aslan burcuyla ilişki yürütmek bir hayli zordur. Genellikle haftada bir büyük kavgalar, sebepsiz gidişler ve hiç bir şey olmamış gibi geri dönüşler inişli çıkışlı bir ilişki sizi beklemektedir. Ancak eğer aslan burcu erkeği sizi sevdiyse gerçekten bütün engellere bütün sebepsiz gidişlere ve sıkılganlıklara rağmen yine döner dolaşır size geri gelir. Fakat bu noktada istediği şey, sizi yine bıraktığı gibi bulmaktır.

Eğer bir aslan burcunun kalbini kazandıysanız ayrılık dönemlerinde sık sık gelen gizli numaralarla veya gecenin bir yarısı kendisindem gelen mesajlarla karşılaşmanız mümkün. Kolay kolay bağlanmayan ve gitti mi de kolay kolay dönmeyen aslan burcu erkeği için önemli olan tek şey sevdiği kadındır. Aslan erkeği her kadınla gönül eğlendirir. Her çiçekten bal almak ister ama sevdiyse kalbi tek bir kadındadır ve eninde sonunda yine onun yanında onunla olmak ister. Bir aslanın kalbindeki kişiyseniz ve onunla bir ilişki yürütmek istiyorsanız inişli çıkışlı gel git dolu bir ilişkiye hazır olun. Ne olursa olsun onun sizi sevdiğini unutmayın ve ona güvenmeyi ihmal etmeyin. Aklında ne olduğunu bilmediğiniz duvarlarla dolu aslan burcu erkeğini fazla zorlamayın.

Aslan burcu erkeği gerçekten sever mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Aslan Burcu Erkeği Gerçekten Sever Mi ? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. yildiz dedi ki:

    aslan erkegi severmi gercekten ve ben boga kadiniyim ben onu seviyorum onun sevgisinden nasil emin ola bilirim?

Sayfa başına git