Aslan Burcu Erkeği Gerçekten Sever Mi ?

Aslan Burcu Erkeği Gerçekten Sever Mi ?
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 498 kez okundu.

Etrafında kadınların olmasından çok hoşlanan aslan erkeği kendisini gerçekten etkilemiş, diğer kadınlardan farklı gördüğü ve her koşulda yanında olacağını hissettiği kadınlara gerçekten aşık olabilir. Sıkılgan ve dengesiz aslan burcuyla ilişki yürütmek bir hayli zordur. Genellikle haftada bir büyük kavgalar, sebepsiz gidişler ve hiç bir şey olmamış gibi geri dönüşler inişli çıkışlı bir ilişki sizi beklemektedir. Ancak eğer aslan burcu erkeği sizi sevdiyse gerçekten bütün engellere bütün sebepsiz gidişlere ve sıkılganlıklara rağmen yine döner dolaşır size geri gelir. Fakat bu noktada istediği şey, sizi yine bıraktığı gibi bulmaktır.

Eğer bir aslan burcunun kalbini kazandıysanız ayrılık dönemlerinde sık sık gelen gizli numaralarla veya gecenin bir yarısı kendisindem gelen mesajlarla karşılaşmanız mümkün. Kolay kolay bağlanmayan ve gitti mi de kolay kolay dönmeyen aslan burcu erkeği için önemli olan tek şey sevdiği kadındır. Aslan erkeği her kadınla gönül eğlendirir. Her çiçekten bal almak ister ama sevdiyse kalbi tek bir kadındadır ve eninde sonunda yine onun yanında onunla olmak ister. Bir aslanın kalbindeki kişiyseniz ve onunla bir ilişki yürütmek istiyorsanız inişli çıkışlı gel git dolu bir ilişkiye hazır olun. Ne olursa olsun onun sizi sevdiğini unutmayın ve ona güvenmeyi ihmal etmeyin. Aklında ne olduğunu bilmediğiniz duvarlarla dolu aslan burcu erkeğini fazla zorlamayın.

Aslan Burcu Erkeği Sevdi Mi Tam Sever Mi?

Bu burcun erkekleri, özellikler bakımından çok gösterişli olan erkeklerdir. Öncelikle lider vasıflı olması ve kendini beğenmesi ile bilinen aslan burcu erkekleri, aşırı da kıskanç olabilmektedir. Genel olarak çapkın ve gece hayatını seven erkekler olsa da aşık olduğu zaman sevgilisine çok muhteşem bir aşk yaşatabilir. Fakat öncelikle bunu siz de görmek ister. Yani öncelikle ona övgüler yağdırmalı ve egosunu da yükseltmelisiniz. Böylelikle sevildiğini hissedecektir. Daha sonra ise plan kurma işlerini ona bırakmalı ve ilişkinin sorumluluğunu aslan burcu erkeğine vermelisiniz. Böylelikle size daha da bağlanacak ve sevgisini hissettirmeye başlayacaktır. Aslan burcu erkeği sevdiği zaman gözü sevdiğinden başka kimseyi görmez. Aşırı derecede bağlanır ve kendini onu mutlu etmeye adar. Bu konuda sadece dikkatli olunması gereken ise aslan burcu erkeğine kesinlikle yanlış yapmamaktır.

Aslan burcu erkeğine yanlış yapıldığı anda kendini intikama adar ve intikamı almak için planlar kurmaya başlar.  Plan kurmak, aslan burcu erkeğinin en bilinen özelliklerinden biridir. Plan kurmanın yanı sıra yönetici zekası ile sizi pişman etmek için elinden geleni yapacaktır. Bu yüzden ayrılık yaşamadan önce çok dikkatli olunması gerekir. Aslan burcu erkekleri tıpkı bir aslan gibi güç arzusu vardır. Güç ve otorite aslan burcu erkeğinin neredeyse göbek adı niteliğindedir. Gücün ve otoritenin kendisinde olmadığını hissettiği anda o ortamdan uzaklaşacaktır. Yani bir sonuca bağlar isek, aslan burcu erkeği sevdiği zaman tam sever. Her şeyden vazgeçebilecek kadar tam sever. Fakat unutulmaması gereken nokta ise kıskanç ve lider vasıflı olduğudur. Bu durumda onun her şeyden önce kendisini sevdiği ve kendisini aşırı beğendiği için öncelikle dikkatini çekmeyi başarmanız gerekir.

Aslan Burcu Erkeği Severse Ne Yapar?

Özellikleri bakımından çok ünlü bir burçtur. Oldukça zor oldukları bilinmekle birlikte dikkat çekmeyi sever ve lider vasıflı bir özelliğe sahiptir. Aslan erkeği oldukça da çapkın olan bir burçtur. Gece hayatı oldukça fazladır. Çapkınlık bakımından çok ünlüdür, gece hayatı, züppelik bakımından da oldukça ön planda olmayı sever. Peki, severse, aşık olursa ne yapar?

Aslan burcu erkeği çok zor aşık olan bir karakterdedir. Fakat aşık olduğu zaman gözü hiç bir şey görmez. Aşık olduğu kadına yeni bir hayat yaşatır. Her şeyin çok mükemmel olması için her şeyi göze alabilir. Bu durum eğer karşılıklı aşk var ise geçerlidir. Karşılıksız olduğu anladığı anda aşktan vazgeçebilir. İntikam almak da aslan burcu erkeğinin bir özelliğidir. Aşk hayatında değişik bir tavrı vardır ve otoriter kimliğini konuşturur. Otoriter kimliği bakımından da oldukça zor bir burç olan aslan erkekleri, aşk hayatında da söz hakkı sahibi olmak ister.

Onun kontrolü dışında gelişen bir plan var ise uymaz. Her şey onun istediği gibi olsun ister. Planları kendi kurmak ister, otoritesi sarsılmasın, sorumluluğunu bilsin ister, tıpkı ormanların kralı aslan gibi, kendini bir kral gibi hissetmek ister. Kendini kral gibi hissettiği için, aşkından da zor vazgeçer, gerekirse onun için savaşır ama aşkından vazgeçmez, ta ki sevgilisi ondan vazgeçene kadar. Ya da sevgilisinin aşkından şüphe ettiği ana kadar. Böyle durumlarda ise onu kimse tutamaz. Aşkından vazgeçer ve arkasına bakmadan gider. Geri dönmesi neredeyse imkansızdır. Geri dönmesi sadece intikam almak için olabilir. Başka hiç bir şey onu geri döndüremez.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git