Aslan Burcu Erkeği Evliyken Başka Kadınlara İlgi Duyar Mı?

Aslan Burcu Erkeği Evliyken Başka Kadınlara İlgi Duyar Mı?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 324 kez okundu.

Aslan burcu erkeği evliyken başka kadınlara ilgi duyar mı ? Bu burç grubu son derece gururlu, ilgi, sevgi, bekleyen, kendini son derece özel hissetmek isteyen insanlardır ve şefkat ile birlikte arzulu olan kadınları isterler. Aslan erkeği için kontrol etmek son derece önemli olmakla birlikte kontrol edilmeye tahammül edemeyen bir burçtur. Bağımsızlığına düşkün, otoriter yapıya sahip bir kadınla asla yapamaz bunun yanı sıra egemenliğine girmeyi kabul etmeyen bir bayanı da aldatmaya meylederler.

Aslan burcu erkeği ne olursa olsun evliliğinde romantik, renkli bir yapıya sahiptir ve partnerinin de aynı romantiklik ve dişiliğe sahip olmasını ister. Tapınırcasına sevilmek isteyen bu burç erkeğinden ilginizi esirgediğiniz an başka kadınlara doğru adım atmaya başlayacaktır.

Aslan erkekleri, lider ve gururlu yapıları zedelendiği anda ilgisini başka kadınlara yöneltecektir. Herkesin önünde rencide edildiği an, beklediği desteği, ilgiyi eşinden göremediği zaman da eşinden bir adım uzaklaşacak ve başka kadınlara doğru yol alacaktır.

Aslan burcu erkeği oldukça ateşli, şehvetli, heyecan için kıvranan bir burçtur. Aynı şekilde eşinin de şehvetli olmasını ister ve eşinde bunu hissedemez ise ilgi alanını başka kadınlara çevirecektir.

Evlilikte sorun yaratan bir kadına tahammül edemez. Koşulsuz her istediğine evet demezseniz onu elde tutmak oldukça güçleşecektir. Eğer onun gönlünü hoş tutmak, ilgisini başka kadınlara yönelmesine engel olmak istiyorsanız serüvenci, ilgili, şehvetli yanınızı ortaya çıkarın. Evlilik sürecinde ona kendini mükemmel hissettirirseniz gözünün başka kadınlara kayma olasılığı yoktur. Övülmeye, ilgiye, sevgiye açtır ve bolca öz güven verirseniz oda size aynı şekilde karşılık verecek, aldatmaya yönelmeyecektir.

Aslan burcu erkeği evliyken başka kadınlara ilgi duyar mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git