Aslan Burcu Erkeği Evlilik Hayatı

Aslan Burcu Erkeği Evlilik Hayatı
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 362 kez okundu.

Aslan burcu erkeği evlilik hayatı, bu burç erkeği için çok çekicidir ve toplum içerinde kendini belli edebilir. Duygusal ve romantik olsalar da aşık olana kadar çapkın bir karakter taşırlar. İlişkide otoritenin kendi ellerinde olduğunu her zaman hissettirir. Sevdiği kadına kendini özel hissettirmeyi iyi bilmekle beraber arta kalan vakitlerini sevdiği kadına ilgisini hissettirmeyi iyi bilirler. Ayrıca iyi bir baba ve iyi bir eş oldukları bilinmektedir.

Aslan burcu erkeği eşinin her zaman arkasında olup gereken önemi özeni gösterir. Evlilik hayatını renkli yaşarlar. Aslan erkeği maço tarafları fazladır. Kıskanç olduklarından eşini sıkabilir. Bağımsızlığına düşkün kadınlardan pek hoşlanmaz onun isteklerini yerine getiren partnerden daha çok hoşlandığı için kraliçe gibi hissettirir. Evliliğe ve yeni fikirlere her daim açıktırlar. İş hayatında eşini desteler. Kendisi gibi ne istediğini bilen net tavırlı bir partnerle güzel evlilik hayatı olacaktır. Sevdiği kadını el üstünde tutar.

 

Hayatı güzelleştirmek için çaba sarf eder. Aşık olduklarında duyguları nereye götürse oraya gider sevdiği kadına sadık kalırlar. Onu öfkelendirmekten uzak durunuz öfkelendiği zaman yıkar geçer. Bağımsızlığına düşkün olsalar da eşlerinden tersi durum beklerler.

Aslan erkekleri yalnız gezmekten hoşlanmadığı için her yere eşini beraberinde götürür. Ona ayak uyduramayan hiçbir kadın onun yanında yer almasına izin vermez. O eşi sevilen sayılan dikkat çekebilen bir kadına daha çok aşık olacaktır. Aslan burcu erkeğini eleştirirken kırıcı olmadan yumuşak davranışlar sergilemeniz gerekiyor aksi takdirde sizin canınızı yakabilir. Ayrıca eşlerini ve ailelerini fazlası ile sahiplenirler.

Aslan burcu erkeği evlilik hayatı nasıldır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git