Aslan Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

Aslan Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 653 kez okundu.

Aslan burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir ? Bu burçlar kendilerine has havaları ve fazlasıyla yüksek özgüvenleriyle toplum içinde kendilerini belli ederler. Her konuda kontrolü ele almak istedikleri için ilişki konusunda da kendilerini egemen hissetmek isterler. Bu size ilk başta zor gelebilir çünkü özgüvenleri yüksek olduğu için kendilerini o kadar beğenirler ki ister istemez size karşı acımasız olabilirler. Ancak bir aslanla uzun süre beraberseniz bilirsiniz ki bir süre sonra kendini siz bırakacaktır ve aslında çok romantik bir aşıktır.

Bir aslan burcu erkeğiyle evlenmek istiyorsanız ona evliliğin olumlu taraflarını göstermeniz gerekir. İyi bir eş olur, ancak biraz maço ve kontrolcü olabilir. Dolayısıyla fazla özgür hareketleriniz evlenme yolunda aslan burcu erkeğini olumsuz etkileyebilir. Evine ve ona bağlı bir karaktere sahipseniz onu evliliğe ikna etmeniz çok daha kolay olacaktır.

Aslan burcu erkeği, karşısında özgüvenli ve her zaman bakımlı bir kadın bekler. Her ne kadar size ne giyeceğiniz konusunda bile karışsa da başkalarının sizi beğendiğini görmek onun size olan hayranlığını direk olarak etkileyecektir. Ve tabi en önemlisi her zaman onu çok sevmeli, sevginizi sürekli göstermelisiniz. Yaptığı en küçük işi bile abartarak beğenseniz de inanın ona hiç abartı gelmeyecektir! Yanlışlarını ise yüzüne söyleme gibi bir hata yapmayın hele ki evliliğe ikna aşamasındaysanız! Bütün bunları yaparsanız zaten aslan burcunu evliliğe ikna etmek hiç zor olmayacaktır, hatta sizin çabalamanıza bile gerek kalmayacaktır.

Buna rağmen aslan erkekleri evlilik lafını açmıyorsa siz ona evlendiğinizde onu nasıl seveceğinizi, ona krallar gibi davranacağınızı anlatarak aslan erkeğini bu fikre ısındırabilirsiniz. Aslan erkeği Size negatif bir yanıtla dönerse sakın panik olmayın ve sinirlenip bağırmayın. Tam tersi pes etmeseniz de onu haklı bulun, esprili bir dille yaklaşın ama evliliğin onun krallığı olacağını hissettirin. Sabırlı olursanız aslan erkeği bir krallığa sahip olmaya asla hayır diyemeyecektir.

Aslan burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git