Aslan Burcu Erkeği Eski Sevgilisine Geri Döner Mi ?

Aslan Burcu Erkeği Eski Sevgilisine Geri Döner Mi ?
4 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

Aslan burcu erkeği eski sevgilisine geri döner mi ? Astronomi yerine göre yaşamlarımızla alakalı olan bir çok tüyoları vermektedir ve bu tüyolar sayesinde bazen hayat kurtarıcı nitelikte bilgiler elimize geçebilmektedir. Özellikle de burçlara inanmakta olan kadınlar için tüm bu detaylar oldukça önemli olmaktadır. Aslan burcu erkeğine sahip olan bir kadın yani bir sevgilisi olan kadın diğer kadınlara oranla daha dikkatli olmalıdır. Aslan burcu erkeği kendi içlerinde düzenli olsalar da genel olarak karmakarışık bir kafa yapısıyla hayatlarını sürerler. Sizlerle sohbet ederken aniden apayrı ve farklı bir sürü şeyler düşünebilir ve buna uygun olarak kendi başlarına karar almaya oldukça müsaittirler.

Bu sebeple konudan bağımsız olarak bir şeyler söylenebilirler. Bu durumu yadırgamayarak kötü algılamamalısınız. Çünkü bu oldukça normal olan bir durumdur ve aslan erkeği için klasik karşılaşılan bir durum olmaktadır. Aslan burcuna sahip bir eski sevgiliye sahipseniz onu unutmanın yollarını deneyerek biran önce unutmalısınız yada ilk adımı atacak kişi siz olmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü aslan erkeklerinde bulunan grur kimsede bulunmamaktadır. Katır inadı vardır dedikleri terim aslan erkekleri için söylenmiş olmalıdır.

Özelliklede bir de yanlışı yapan kişiyseniz o zaman sizden kötüsü yoktur. Aslan burcu erkekleri, kesinlikle geri dönmeyi tercih etmezler. Bu kadar katı bir duruşları ilişkilerine fazlasıyla yansıtmaktadır. Ama bir o kadar da duygusaldırlar içlerinde. Öyle ki herkes bilemez dertlerini. Onlar bilinmesini istemiyorlar ise en yakınlarındaki bile anlayamaz mutsuzluklarını bir sorunları olduğunu çözemez. Sessizce ağlayarak kimseye ihtiyaç duymadan hıçkırıklarını içlerine gömerler, kimse anlamaz ve görmez gözyaşlarının damladığını.

Tüm dünyaya gözyaşlarını gösterseler de insanlara çok fazla belli etmezler. Kısacası aslan erkekleri kendi içlerinde yaşarlar aşklarını kimseye belli etmezler ve kimse asla anlayamaz sevdiklerini. Olduğundan daha fazla kıskanç olmalarıyla bilinen aslanlar,sevdikleri kadının adını kendilerine bile zikrettirmezler kimi zaman ve kendilerinden dahi sakındıkları için grurlu duruşlarını bozmazlar kesinlikle ayrıldıklarından sonra geri dönmezler. Dönmeleri için çok geçerli ve önemli sebepleri olmalıdır. Bu sebeple aslan erkeği tarafından sevilmek büyük ayrıcalıktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git