Aslan Burcu Erkeği Eşini Aldatır Mı?

Aslan Burcu Erkeği Eşini Aldatır Mı?
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 969 kez okundu.

Aslan burcu erkeği eşini aldatır mı ? Bu burç erkeğinin sadakati onun sevgisine bağlıdır. Eğer bir aslan burcu erkeği bir kadına gerçek anlamda aşık olduysa gözü ondan başkasını görmez ve bu durumda elbette ona bir yanlış yapmaz. Ancak sevmiyorsa bile kesin aldatır demek güçtür. Çünkü aslan burcu erkeğinin öyle bir kafa yapısı vardır ki ne düşündüğünü neyi kafaya taktığını anlayamazsınız. Yani merhametli bir yapıya sahip olan aslan burcu erkeği karşısındaki kadının sevse de sevmese de üzülmesini, gururunun kırılmasını istemiyorsa onu aldatma girişiminde bulunmaz. Açık açık ayrılmak ister. Bu durumda partneri onu bırakmaz ve göz yaşları ile aslan burcu erkeğini zorla yanında tutarsa aldatılma ihtimalini yükselir.

Çünkü aslan erkeği sırf kırmak istemediği için bir ilişkiye devam ederse o ilişkide mutsuz olur. Bu mutsuzluğu gidermek için de çareyi başka kadınlar da bulabilir. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi bu burç grubu gerçekten aşık olmuşsa ki onlar hayatlarında bir veya iki kez gerçek aşkı yaşarlar, bırakın aldatmayı aslan burcu erkeğinin gözü sevdiği kadından başkasını görmez. Onun üzülmesine dayanamaz. Onun saçının teline bile zarar gelsin istemez ki böyle bir burca sahip olan aslan erkekleri o kadını nasıl aldatsın. Sonuç olarak aşık olmadığı sürece etrafında kadınların eksik olmadığı, biraz çapkın gözü dışarıda olan aslan burcu erkeği eğer bir kadına gerçekten aşık olursa bütün kalbiyle kendisini ona adar. Onun gururunu incitecek, onu üzecek, onu kıracak davranışlarda asla bulunmaz. Yani şu konuda emin olabilirsiniz ki bu burç erkekleri bir kadını gerçekten sevdiği zaman onu asla aldatmaz böyle bir durumda partnerinizin sadakatine sonsuz bir güven duymanızda hiçbir sakınca yoktur.

Aslan burcu erkeği eşini aldatır mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git