Aslan Burcu Erkeği Eşine Sadık Mı?

Aslan Burcu Erkeği Eşine Sadık Mı?
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 443 kez okundu.

Aslan burcu erkeği eşine sadık mı ? Astroloji başlı başına değerlendirilen ve yanlış insanlar tarafından sıkça sömürülen bir bilim dalıdır. Bunun nedeni de ise her önüne gelenin bilinçsizce yaptığı burç yorumları, kulaktan dolma bilgilerle ve arama motorlarının yardımı ile yapılan astrolojik haritalardır. Bu tarz insanlar yüzünden astroloji bir bilim dalı olma özünden uzaklaşıp, sadece fal hizmetini sağlayan bir bilim dalı olmaktadır. Adeta falcılığın meşrulaştırıldığı bir sektöre dönüşmüştür. Bunun önüne geçmek için yıldız haritanızı bir bilene, bu işin ustasına yaptırın. Astroloji genel olarak yıldızları, gezegenleri ve sistemleri incelemektedir. Ve bunların insan üstündeki etkilerini. Peki, astrolojiden nasıl yararlanılabilir? Bunu örneklendirerek somutlaştıralım. Örneğin aslan burcu erkeğinden hoşlandınız ve elinizde bu bilgi tek var. Ya da hoşlanıyorsunuz, tanıyorsunuz ama aslan burcu erkeğinin ilişkide nasıl bir tavrı olacağını, evlenilecek adam mı değil mi, sadık mı gibi soruların cevabını merak ediyorsanız burçların kaliteli yorumları size yardımcı olacaktır.

Eşine sadık bir adam onu gerçekten seven adamdır. Bu konuda aslan erkeğinin üstüne yoktur. Aslan erkekleri sevdi mi gerçekten sever. Ama sevmiyorsa yakınında dahi durmamak gerek. Seven aslan erkeği masum fakat sevmeyip sevgiyi arayanlar tehlikeli! Şöyle ki, çapkındır ve bunu inkar etmez. Dobra ve açık sözlüdürler. Beraberlik esnasında pat diye; sevgim bitti ayrılalım, cümlesini duyabilirsiniz. Ve bu otomatikman aldatıldığınızı düşündürür. Oysaki aslan erkeği aldatmamak için gider sizden. Sizinle devam ederse aldatır. Bu da aslan erkeklerine terstir. Tehlikeli olma boyutları da buradan gelmektedir. Seviyorsa sadıktır. Aslan burcu erkeği sabırlı ve kindardır. Seviyorsa eğer içine atar daima. Sırf mutsuz olmayın diye. Fakat sevgi biterse onlar yüzünüze tokat gibi gelecektir. Zekasıyla fark yaratan aslan erkeği,sevdiği süre boyunca sadıktır. Asla sevdiği kadını aldatmaz. Sevmiyorsa bunu dile getirir bu yüzden dile döküldüğü gibi uzak durun ondan. Kendiniz bile bile kabul etmiş olursunuz.

Aslan burcu erkeği eşine sadık mı? Bu burç erkeği kendine çok güvenen bir burçtur. Yönetici gezegeni güneştir ve en büyük gezegen güneştir. Aslan burcu erkeği her şeyin etrafında dönmesini ister. Başkasına aşık olmadan önce kendine aşıktırlar. Kendini dünyanın merkezinde sanma tam onlar için kullanılan bir cümledir. Kendilerine öz güvenleri üst düzeydedir. Senaryoyu kendileri yazıp kendileri oynarlar. Sahnede olmayı yani göz önünde olmayı çok severler.

Aslan erkekleri çok uzun erkekler değildirler. Genellikle orta boylu erkekler olup fit bir görünüme sahiptirler. Dostluk ve arkadaşlık onlar için oldukça önemlidir. Aslan erkeği kolay kolay yalnız kalmazlar. Sevse de sevmese de hayatlarında hep birileri bulunur. Son derece sıcakkanlı ve neşelidir. Bir ortamın neşesidir diyebiliriz. Dillerini oldukça güzel kullanırlar. Kadını kolayca etkisi altına alabilir. Etrafındaki herkesi korumak yeleleri arasına almak ister. Etrafındaki insanları güvende tutmak için elinden geleni yapar. Aslan burcu ilişkide aranılan bir erkektir. Kadınına kadın olduğunu hissettirir. Romantik bir erkektir ve partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Aynı şeyi karşı taraftan da bekler. Ormanların kralıdır. Kendi başına da güçlüdür ama bazen yelelerinin okşanmasını ister. Ona sevgi verildiğinde kedi gibi olur. Evlilikte aranılan bir erkektir.

Tüm ortamlarda dikkat çekmek ister ama sevdiği kadının prensi olmak ister. Çok iyi bir eş ve gerçekten çok iyi bir babadır. Kindar bir insan değildir. Ama onu bilerek kırarsanız pençelerini çıkarabilir. Sinirleri saman alevi gibidir. Bu yüzden sinirlenince size zarar verebilir. Sinirliyken ondan uzak durmaya çalışın. Eşine sadıktır ama yerinde duran bir erkek değildir. Bazen kaçamaklar yapabilir. Doğaları gereği flörtü severler. Sevilmek ister ve siz ona gereken sevgiyi vermezseniz başkasında arar. Eşine eşsiz olduğunu hissettirir ama hayatına da bir yerden devam eder. Çapkın bir yapıları vardır ve bir o kadarda hayatındaki kadını da kıskanır ve çok sahiplenir.

Aslan burcu erkeği eşine sadık mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git