Aslan Burcu Erkeği Eşine Nasıl Davranır ?

Aslan Burcu Erkeği Eşine Nasıl Davranır ?
11 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 351 kez okundu.

Aslan burcu erkeği eşine nasıl davranır ?  Bu burç erkeğinin eşine nasıl davrandığını bu yazımızda sizler ile paylaşacağız. Aslan burcu erkeğinin aşk hayatında en dikkat çekici yönü sahiplenici davranışlar sergilemesidir. Çünkü aslan erkekleri lider olma özelliği taşırlar ve bunu özellikle aşk hayatlarına yansıtırlar. Eşine aşırı derecede sahip çıkar, onu korumak için gerekirse canını tehlikeye atar ve her zaman onun kahramanıymış gibi davranır. Aslan erkeği çok kıskanç bir yapıya sahip olduğu için eşine karşı çok baskıcı ve otoriterdir. Eşini bir çok durumda kısıtlar, engeller koyar ve aşırı kuralcı davranır. Eşinin sadece kendi dünyasına ait olmasını ister ve onu yönetmek hoşuna gider. Aslan erkeklerinin aşk hayatında en belirgin davranışlarından bir diğeri ise romantik ve aşk dolu bir yaşam sürmesidir. Eşinin ayaklarını yerden keser, başını döndürür ve ona unutulmaz anlar yaşatmasını bilir.

Eşini kollarının altına alıp onu bütün dünyadan soyutladıktan sonra onunla beraber bulutlara çıkmak ister. Dış görünüşü pek fazla önemsemeyen aslan burcu erkeği eşinin iç dünyasına odaklanır ve onun bütün yaşamını kendi iç dünyası ile bütünleştirir. Aslan erkekleri eşine aşırı derecede önem ve değer verir fakat eşinden aşırı derecede itaatkar olmasını bekler. Aslan erkeği çok ateşli bir aşk hayatı yaşar ve eşine de bu hayatı şimşek hızında hızlıca yaşatır o yeter ki aşık olsun. Aslan burcu erkeği eşine dünyadaki bütün mutluluğu yaşatabilecek bir yapıya sahip olmakla beraber kendisinden bazı durumlarda ödün vermez. Eşinin her dediğini yapmaz ama kendi söylediği her şeyi eşinin yapmasını ister. Aslan erkeğine göre eşi onun tamamen himayesinde olmalıdır  fakat kendisi özgür iradesi ile dış dünyaya sevgi gösterileri istediği her şeyi yapma hakkına sahiptir. Çok fazla otoriter ve baskıcı olmasına rağmen eşini dünyanın en mutlu kadını yapmayı çok iyi bilir. Eşi ona itaat ettiği sürece eşine cenneti yaşatabilecek bir yapıya sahiptir. Aslan erkeği enerjisinin büyük bir kısmını eşine ilgi göstermek ile harcar.

Aşk dolu yaşam dileklerimle…

Aslan burcu erkeği eşine nasıl davranır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git