Aslan Burcu Erkeği Eşinden Ne İster?

Aslan Burcu Erkeği Eşinden Ne İster?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 348 kez okundu.

Aslan burcu erkeği eşinden ne ister ? Her bireyin evlilikten beklentileri farklıdır bu beklentiler burçlara bağlı olarak da farklılık gösterir. Partnerinden en çok beklentisi olan burç bizce şüphesiz aslandır. Çünkü onların ilişkiden umduğu şeyler normal bir insanın beklentileri kadar yüzeysel değildir. Baskın karakter aslan burcu ilişkisinde bu şekilde olmayı önemser. Evlilik ile oluşturduğu şeyin aslında güven adı altında olması onu mutlu eder. Yani evliliğinden güven bekler. Bunu bulabildiği zaman o uzun yolları beraber yürüyeceğinizi düşünür. İlişkisini sağlam temellere almadan evlilik adımını atmaz. Eşinden bu güveni korumasını ister. Eşine sadık kalır ve bu durumu eşinden de bekler.

İlgiyi seven aslan burcu erkeği eşinden de ilgi bekler. Bu ilgi kimi zaman özel bir akşam yemeği, kimi zaman güzel sözcükler olabilir. İltifat almayı ve kendinde bahsedilmeyi severler ve bununla birlikte de bu durumu onaylayacak şeyler beklerler. Eşinden kendisini iyi hissettirmesini ister. Bunu her şekilde düşünüp onunla daha iyi ilişki kurabilmek ve ilişki bağlarınızı güçlendirmeniz için kullanabilirsiniz.

Samimi davranmayı sever ve eşinden anlayış bekler çünkü bu onun yapısındadır ve  diğer insanlarla iletişiminde de bu şekilde olduğundan sizin bu konuda daha yumuşak davranmanızı ister. Sakin bir hayat geçirmeyi sevmezler sosyal bir yaşamları vardır. Bazen bu vakti arkadaşları ile geçirmek ister, ilgisiz kalabilirsiniz. İşte bu gibi zamanlarda aslan erkekleri eşinin şikayetlerini dinlemek istemez. Canı istediği gibi davranmayı severler ve bu durumdan yakınmanız ona kendisini daha haklı hissettirir.

Aslında evliliğine bağlı olsalar da monoton bir hayat geçirmek istemezler ve bu durumu eşinden de bekler. Farklılıkları severler bu şekilde davranmanız ilişkinizi güçlendirir.

Dış görünüşün onlar için önemli olduğunu söyleyebiliriz. Evlilik yaptığı insanda buna dikkat eder. Evlilik süresince de eşinden bakımlı olmasını ister.

Doğal davranışlar sergilemek onun kalbine giden yoldur. Bütün bir evlilik süresince eşinden doğallık ister. Ayrıca ikili ilişkilerine önem verir. Yalnız kalmak istemezler ve evliliklerinin biraz da olsun yalnızlık duygusunu yenebileceklerini düşündükleri için evlilik konusunda ısrarcı davranır ve sabırsızdır. Bu sebeple eşinin onu yalnız hissettirmeyeceğini düşünür ve sizden de onun yalnızlık hissine kapılacak davranışlarda bulunmanızı istemez.

Aslında bir aslan erkeği ile evlenmek güzel bir evlilik sürmenizin ilk adımıdır. Doğru yoldasınız. Onun eğlenceli tavırlarına ve hayallerine izin verin. Onu bu isteklerine ayak uydurun işte o zaman siz de bu evlilikten keyif alacaksınız.

Aslan burcu erkeği eşinden ne ister ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git