Aslan Burcu Erkeği Eş Seçerken Nelere Dikkat Eder ?

Aslan Burcu Erkeği Eş Seçerken Nelere Dikkat Eder ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 324 kez okundu.

Aslan burcu erkeği eş seçerken nelere dikkat eder ? Bu burç erkeği sırada bir ilişkiye adım atacaksa eş seçimini öyle çok detaya girmez. Ancak ciddi anlamda bir eş seçimine girdiyse bu durumda aslan burcu erkeği her şeyi ince eler sık dokur, köküne kadar inceler. Öncelikle eş seçiminde bu burç erkeği partnerinin önceki ilişkilerine dikkat eder. Ne kadar sürdüğü, neden ayrıldıkları, kaç kişiyle bir geçmişinin olduğu gibi şeylere dikkat eder. Eğer bu konuda aslan burcu erkeğinden tam not almayı başardıysanız aslan burcu erkeğinin eş seçiminde dikkat edeceği ikinci şey ise  partnerinin  davranışları , hal ve hareketleridir. Karşı tarafın  nerede nasıl hareket edeceğini , oturup kalkmasını bilen biri olmasını ister. Çünkü aslan burcu erkeği aileye çok önem verir ve ailesinin karşısına çıkaracağı  kızın da ailesine uygun biri olmasını ister. Onun dikkat ettiği bir diğer şey ise partnerinin kafasının uyuştuğu evi çekip çevirebilecek bir yapıya sahip olmasına dikkat eder.

Kafalar uyuşuyorsa ve aslan erkeği karşı tarafla bir ömür geçirebileceğine inanıyorsa onunla ciddi bir ilişki yolunda adım atar. Eş seçerken aslan burcu erkeğinin dikkat ettiği diğer bir özellik ise eşinin her koşulda yanında olmasını istemesidir. Çünkü aslan erkekleri yapı olarak güven problemi yaşarlar. Bu yüzden eğer böyle bir işe gireceklerse karşı taraftan emin olmaları gerekir bütün bu detaycı hareketlerinin arkasında aslında tam olarak bu yatar. Güven problemini aşmak ileride eşlerinden herhangi bir yanlış görmemek için evlenmeden önce işlerini sağlama alırlar. Yani bu burç eş seçerken güzellik gibi konulardan çok bir ömür geçirebileceği uzun soluklu mutlu pürüzsüz ve ailesine yakışan bir insanla ciddi bir ilişki yaşamayı isterler. Bunlar aileye düşkün aslan burcu erkeğinin eş seçiminde dikkat ettiği en önemli özelliklerdir.

Aslan burcu erkeği eş seçerken nelere dikkat eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git