Aslan Burcu Erkeği En İyi ve En Kötü Özellikleri

Aslan Burcu Erkeği En İyi ve En Kötü Özellikleri
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 245 kez okundu.

Aslan burcu erkeği en iyi ve en kötü özellikleri nelerdir? En iyi özelliğinden bahsedecek olursak sevdikleri insanlara fazlasıyla değer vermeleri onların en iyi özelliğidir diyebiliriz. Bunu sadece sevdiği kadın olarak algılamamak gerekir, aileleri, yakın arkadaşları ve hayatlarında önemli yer kaplayan diğer insanlar da bu gruba girer. Aslan burcu erkeği sadece sevdiği insanların sözünü dinlediği, sadece onların tavsiyelerine dikkat ettiği ve ona göre hareket ettiği gibi sevdikleri insanlara zarar gelmemesi için elinden geleni yapacak bir yapıya sahiptirler. Gerekiyorsa sırf onlar üzülmesin, onlara bir şey olmasın, onların canı yanmasın diye kendilerini tehlikeye atacak kadar değer verirler. Aslan burcu erkeğinin sevdiği insanlara verdiği bu aşırı değer bazen onların başına dert açsa da hatta bazen bazı insanlara hak etmedikleri değeri verdikleri için pişman olsalar da bu özellik onların bir türlü vazgeçemediği en iyi özellikleri olarak düşünülebilir.

En kötü özelliğine gelecek olursak çabuk parlayan bir yapıya sahip olmaları diyebiliriz. Yerli yersiz bir durumda aniden sinirlenme eğiliminde olan aslan erkeği bu durumda etrafında ki insanları elinde olmadan kırabilir, sarf edilmeyecek sözler söyleyerek büyük tartışmalar yaşayabilirler. Hatta aniden sinirlenir ve kavga sırasında çok kırıcı küfürler dahi edebilir. Fakat aslan erkekleri aniden parladığı gibi akşamına yanlış yaptığını fark edip hatalı olduğunda masum bir şekilde karşı tarafın gönlünü geri almaya çalışabilir. Tabi bu durumda geri alınamayacak büyük sözler ettiyse karşı tarafı tamamen kaybetmesi de mümkündür. Bu özelliği ise en kötü özelliğidir. İşin aslı kendileri de bu yerli yersiz sinirlerinin, pireyi deve yapan özelliklerinin farkındadırlar ancak bu durumdan nefret etmelerine rağmen bunu bir türlü engellemeyi başaramazlar. Büyütülmemesi gereken bir durumda kendilerine hakim olmayı beceremeyip sonradan her ne kadar haksız olduklarını anlasalar da karşı tarafı fazlasıyla kırmış oldukları için genellikle iş işten geçmiştir.

Aslan burcu erkeği en iyi ve en kötü özellikleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git