Aslan Burcu Erkeği En Çok Neye Sinirlenir?

Aslan Burcu Erkeği En Çok Neye Sinirlenir?
19 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 429 kez okundu.

Aslan burcu erkeği en çok neye sinirlenir ? Bu burç erkeğinin hayatta en çok sinirlendiği iki şey vardır. Bunlara aslan burcu erkeğinin en büyük korkuları da diyebiliriz. En çok sinirlendiği ve korktuğu ilk şey aldatılmaktır. Aldatılan bir aslan burcu erkeği sırf sinirini geçirmek ve intikamını almak için daha sonra hayatına giren bütün kadınların canını yakabilir. Sırf bir kadından böyle bir darbe yediği faturayı bütün kadınlara kesecek kadar, hepsinden nefret edecek kadar ve hepsinin canını yakmayı kendine vazife bilecek kadar gözü karadır. Çünkü aldatılmak aslan burcu erkeği için gururunu yerle bir eden bir olaydır. Aslında bu durum bütün erkekler ve bütün kadınlar için gurur kırıcı bir şeydir ancak aslan burcu erkeği bunu diğer herkesten daha diplerde yaşar. Çünkü o mükemmeldir, ben merkezcidir ve kimse onu aldatamaz isterse kendi vazgeçer isterse kendi geri döner ancak onu aldatmak onun onurunu ayaklar altına almak demektir.

Egoist aslan erkeği böyle bir durumu asla kabullenememekle birlikte öyle bir sinirlenir ki o saatten sonra karşısına çıkan insanlara yazık olacak demektir. En çok sinirlendiği ikinci şeye gelecek olursak bu da red edilmektir. Onun içinde her zaman bir reddedilme korkusu yaşar o yüzdendir ki bir kadına açılmadan önce aslan burcu erkeği karşı tarafında ondan hoşlandığından emin olana kadar bekler daha sonra ona göre hareket eder. Eğer bir aslan burcu erkekleri reddedildiyse bütün dünyaya öfkesini kusabilir. Ya da tam tersi içinde ne fırtınalar kopuyor olsa da sırf insanlara bu durumu belli etmemek için yani karşı tarafı ne kadar seviyor olsa da reddedilince bunu çok bir öneminin olmadığını o kişiyle olsa da olur olmasa da olur şeklinde düşündüğünü belli etmek için hiç bir şey olmamış gibi hayatına devam edebilir. Hatta daha da ileri giderek sırf kendini kanıtlamak için hemencik yeni bir ilişkiye yelken açabilir. Bu aslan burcu erkeğinin kendisini gizleme şeklidir.

Aslan burcu erkeği en çok neye sinirlenir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git